Zakłócenia w grach serii PES

Otóż, gdy gram w PESA 2010 oraz 2011 (na 10 o wiele mniej) to występują na ekranie zakłócenia, w postaci czarnych krech i innych figur na moment, które znikają i tak na okrągło. Raczej to nie problem parametrów kompa, bo nikomu, kto ma nawet 2-letniego kompa się takie rzeczy nie pojawiają, a ja kupowałem z 2 miesiące temu i to jeszcze tu polecany (jakoby kilka razy lepszy za 3000 zł od tych ze sklepów). Karta to ADI RADEON 6870HD. Połączona z monitorem HD kablem HD. Co warte zaznaczenia - na kompie mam także FIFE 11, która ma chyba o wiele większe wymagania od gier PES, a na tej grze żadne tego typu problemy nie występują. Rzeczywiście mam na owym PESIE zainstalowane patche, ale na starym kompie również miałem i problemów nie było. Z GÓRY DZIĘKI!

Parametry kompa:

Procesor:

AMD Phenom II X4 955 Black Edit /3.2GHz, 125W, AM3, BOX, rev. C3/

450 zł

Płyta główna:

Asus M4A88T-V EVO/USB3 /AMD 880G/

339 zł

Pamięć RAM:

Crucial 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

149 zł

Dysk twardy:

Samsung 1 TB 7200rpm 32MB cache SATA-II F3

190 zł

Karta graficzna:

Vertex3D Radeon HD6870 1GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/2xDP

699 zł

Nagrywarka DVD:

LG GH22NS50 SATA SecurDisc (black)

99 zł

Obudowa:

Cooler Master Elite 370 (Black)

179 zł

Zasilacz:

XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU

239 zł

WINDOWS 7 - użytkuję od może 2 miesięcy.

Podkreślam jeszcze raz, że na FIFIE 11 wszystko ok.

Screen temperatur zrobiony w połowie meczu: http://imageshack.us/f/849/beztytuugoh.png/

zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki! !!

Sorry, ale jak macie prametry to możecie mi podać konkretny link do ściągnięcia tych sterów właściwych? Bo ja nie jestem w tym za dobry i nie zrobię tego co trzeba. Z góry dzięki.

64

W tym poradniku windows 7 to 2008?

Najpierw napisałeś, że opcja z Driver Cleaner, a potem, że z Sweeper.

Zaraz sprawdzę, ale było trochę dziwnie, bo na liście nie miałem ATI, a AMD a jak zaznaczyłem wszystko i clean to wyskakiwało coś gadżetach na pulpicie i okno z restartem, choć i tak wszystko zostało na liście.

Wielki dzięki, kilka meczów na obu edycjach gry i zero problemów z grafiką. Jeszcze raz DZIĘKI!