XP zawiesza się przy starcie

Witajcie ponownie, dzisiaj przeinstalowałem windowsa w moim laptopie HP (system od nowa, całkiem nowe partycje). Wgrałem sterowniki potrzebne do poprawnego działania. Potem NODA 32. Połączyłem się przez WIFI z moim necikiem i zrobiłem update bazy NODA. No i w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok uruchomiłem ponownie kompa, wyskakiwał errora windowsa o nazwie “HPKBDAPP.exe”. Kilkałem ok albo i nie ale nie zależnie od tego po jakiś 5sekundach komp się zawiesza i nie można nic zrobić. Wbiłem to :HPKBDAPP.exe w google. Doprowadziło mnie to do strony :http://www.file.net/process/hpkbdapp.exe.html. Uruchomilem lapka w trybie awaryjnym - włączyłem instalowanie z tego linka :Click to Run a Free Scan for HPKBDAPP.exe related errors. Po zainstalowaniu nigdzie nie mogę znaleźć programu. PRzeczytałem wiec dalej i usunąłem z rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run takie coś HPKBDAPP.Uruchomiłem kompa w trybie normalnym, ten error już nie wyskoczył ale komp dalej się zawiesza. Co mam robić? Pomóżcie proszę, na poniedziałek potrzebuję laptopa.

przeinstaluj jeszcze raz Wine i ściągnij najnowsze sterowniki na stronie producenta :slight_smile:

zrób tak jak napisał użytkownik foksik91 lub odinstaluj tylko sterowniki od komputera i wgraj je na nowo być może coś źle zainstalowałeś

Przedobrzyłeś z tym grzebaniem w rejestrze,to nie był żaden ważny program,można go odinstalować z z poziomu “dodaj/usuń programy”,możesz spróbować wpisać w pole “uruchom” komendę “msconfig” w zakładce “uruchamianie” sprawdź czy siedzi pozycja “HP quick touch” lub “OnScreenDisplay” i odhacz ją ze startu razem z systemem.Jeżeli komp przestanie “przycinać” to pobierz ten program:Klik,odszukaj nazwę którą,podałem i odinstaluj ten program w trybie zaawansowanym.Jeżeli ten sposób zawiedzie to sprawdź czy po instalacji został utworzony punkt przywracania systemu i skorzystaj z niego,najlepiej w trybie awaryjnym.