Zawieszanie się systemu - błąd explorer.exe

Witam. Posiadam system Windows 7 Ultimate w wersji 64bitowej. Mam problem ponieważ system co jakiś czas samoczynnie się

zawiesza. To znaczy trwa to chwilę, po kilku sekundach wywala błąd, że explorer.exe nie odpowiada. Uruchamiam ponownie

proces i dalej działa, ale nie jest to zbytnio wygodne klikanie co 10 minut tego samego… System jest aktualny, wszystkie sterowniki

także. Konfiguracja: Core 2 Duo @ 2.66, 2GB RAM, GeForce 8800GTS 640MB. Na koniec dodam, że system chodził bardzo dobrze,

od wczoraj coś się skopało. Macie jakieś pomysły? Skanowałem komputer antywirusem (NOD32) oraz wyczyściłem rejestr CCleanerem.

Coś zmieniałeś w systemie? Instalowałeś coś nowego? Raczej powłoka sama się nie uszkodziła. Nod coś wykrył? Możesz też odwiedzić podgląd zdarzeń i poszukać więcej informacji.

do skasowania

Instalowałem jedynie Tlena (wersję beta). Odinstalowałem dzisiaj. I jak dobrze pamiętam zmieniłem Firefoxa na 3.6 RC2, ale dziś

także zainstalowałem 3.5. Zeskanowałem Malwarebytes’ Anti-Malware wykrył 5 wirusów - usunąłem je. Błąd wyskoczył także

kilka minut temu, ale jakby ustąpiło, przedział czasowy bardzo odbiega od tego poprzedniego, może coś pomogło, ale wyskoczyło.

Przed chwilą wywalił mi też Bluescreen. Nie wiem, czy to przez to, że odłączyłem USB od modemu?

Podam logi HijackThis jeśli to konieczne. :wink:

Log HT:

http://wklej.to/eYrq

do skasowania

Za takie komentarze dziękuję :stuck_out_tongue: Każdy głupek potrafi zrobić formata gdy coś działa źle… Po co robić od razu formata jak można zdiagnozować problem i potem ja, czy ktoś inny będzie wiedział jak go zwalczyć. Niech ktoś przeanalizuje log i może tam coś siedzi. Na koniec dodam, że znów błąd wywala…

do skasowania

Może wstrzymajmy się z “formatami”, temat nadaje się do działu “Bezpieczeństwo i logi”, jeżeli po wyczyszczeniu przez Specjalistów problem nadal będzie występował to pomyślimy o próbach naprawy, możliwości jest sporo, jednak na początek powinno się wyeliminować najbardziej oczywistą w tym wypadku - infekcję.

Nie widzę, aby ktoś kogoś obraził, jedynie AMSRXR robisz niepotrzebnie zamieszanie.

se3a użył niefortunnego stwierdzenia - ale nie obraził bynajmniej Ciebie.

Proszę powrócić do dyskusji i zając się problemem

Prosiłbym o przeniesienie tematu do działu “Bezpieczeństwo i logi” - może wina leży właśnie w logach, a tam specjaliści zareagują szybciej.

Z góry dziękuję.

Może to co napisze jest idiotyczne ale spróbuj wykonać Przywracanie Systemu.Może pomożę…