Zmiana adresu e-mail profilu

Przenoszę swoje rejestracje na specjalne konto, a stare usuwam - stało się spamowiskiem. Jednak tutaj nie widzę opcji zmiany maila. Jak go zmienić?

Proszę o PW do Admina

ekipa.html

To ja też się podepnę. Dlaczego tak trudno zmienić adres mailowy? Walczę z tym tematem już chyba od dwóch tygodni. Podobno tylko Lisek się tym zajmuje. Dlaczego tylko jedna osoba i dlaczego muszę tak długo czekać? Dlaczego po prostu w panelu konta nie ma możliwości zmiany adresu? Na każdym forum, na którym jestem - jest taka możliwość tylko nie na DP :evil:

Podobno jest możliwość zmiany maila z poziomu konta na Vortalu, widziałem w profilu taką opcję, jeszcze nie miałem okazji sprawdzić czy działa.

Od czasu powstania tego tematu się co nieco zmieniło. :wink:

zmiana-adresu-mail-profilu-t369004.html

Świetnie. Wynika z tego, że Admin forum nie zna podstawowych narzędzi dostępnych na jego poletku. Gratulacje #-o

Od czasu zintegrowania kont pomiędzy vortalem, a forum staramy się aby jak najwięcej ustawień można było dokonywać z poziomu profilu na vortalu - jest to najbardziej logiczne ponieważ vortal jest nadrzędny w stosunku do forum. Dane te są później synchronizowane z profilem na forum.

Ja zmienić adres e-mail? To bardzo proste - po zalogowaniu na vortalu wystarczy kliknąć na swój nick w prawym górnym rogu strony i wybrać w menu bocznym (pod awatarem) opcję “zmień e-mail”.

Nie widzę tu wypowiedzi żadnego admina, daruj sobie te uszczypliwości. Z adminem należy kontaktować się tylko w przypadku prośby o zmianę nicka.

Jestem w stanie podesłać Ci kopię maili, które dostałem od lazikara. Chcesz sobie poczytać do poduszki?

Naprawdę nie mam ochoty na bezproduktywne bicie piany po nocach…

Chcesz zmienić e-mail - napisałem Ci powyżej jak to zrobić. EOT.

Edit:

Sprawa wyjaśniona - po prostu nie zrozumieliście się z lazikarem…