r   e   k   l   a   m   a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Stachu82

Zmiana hasla wifi.

Witam.Mam w domu 3 sieci bezprzewodowe rozprowadzone za pomoca routera Netgear i dwóch acces pointów tp link.Rozprowadzone zeby działały w całym domu 3 piętrowym.Próbowałem zmienic hasło na nowe ,ale kiedy zalogowałem sie do routera i zmieniłem to mogłem sie połączyc tylko z jedną .A do pozostałych dwóch wyskakuje komunikat ,ze komputer ma ograniczony dostep lub wcale,mam tylko połączenie lokalne a na starym hasle działają wszystkie.Jak zmienic hasło i żeby działały wszystkie 3 sieci.Pozdrawiam!!!

Witaj,

po co trzy różne sieci? Nie lepiej jedna, to samo hasło, do tego roaming (przełączanie automatyczne między AP podczas poruszania po obiekcie)? Jaki jest powód stworzenia 3 różnych sieci?

Musisz usunąć zapisana siec z komputera i dodać ja na nowo. Podaj jaki system to Ci podpowiem co i jak?

Odnośnie 3 sieci, podzielam zdanie maniooo. Zapinasz AP w WDS i po sprawie - jedno SSID i zarządzanie wszystkimi AP z poziomu jednego.

r   e   k   l   a   m   a

Witam żle wczesniej napisałem,ale tak to jest jak sie nie ma zielonego pojecia :-) .Mam tylko jedna siec.Jak ustawic zeby przełaczala sie mi automatycznie i mógł sie poruszac po całym domu, mam dwa acces pointy .System windows wista,router netgear WGR614.Zapomniałem dodac że teraz sie przełącza ale na stare hasło a jak tylko zmienie hasło na routerze na nowe to juz nie.Wtedy mam neta tylko u siebie w pokoju.Pozdrawiam i z góry dziekuje.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0