Zmiana języka Windows 7 Professional

Witam,

Microsoft udostępnił narzędzie DISM do zmiany języka dla Windows 7/Server 2008. Jak jest zatem z wykorzystaniem tego narzędzia dla Windows 7 Professional? Czy tak zmodyfikowany system jest legalny?

W Windowsie 7 jest możliwość zmiany języka wyłącznie w wersji Ultimate/Etnerprise - w Windows Server nie mam pojęcia.

jak: nie wiem. czy legalny: tak - jeśli będzie to jedyny zainstalowany język.

Jeżeli studiujesz to szukaj paczki dla Pro tutaj http://msdn.microsoft.com/en-us/subscri … 0&FileId=0

Taką paczuszkę już mam - problem o legalność takiej operacji.

Hm… kolejne informacje, a ja sam nie wiem już pod co podczepić mój problem :wink: Generalnie znalazłem nawet 2 informacje na ten temat na stronie M$, dwie sprzeczne :D/

Jeżeli masz system z np. MSDN to zmiana języka paczką jest jak najbardziej legalna, jeżeli masz np. system preinstalowany na lapku w języku angielskim i chcesz go spolszczyć paczką to takie postępowanie jest wbrew licencji. Zmiana języka w ten sposób jest przewidziana tylko dla wersji Ultimate i Enterprise (post parasite)

Legalnie w takim wypadku możesz zainstalować pakiet LIP, niestety :wink:

Mam preinstalowany system PL, chcę by był po angielsku.

Tak jak było mówione wcześniej, legalna jest tylko zmiana wersji językowej w edycjach Enterprise i Ultimate.

Po co więc M$ udostępnia narzędzie DISM? Na stronie MS jest nawet jak tego dziadostwa używać. :stuck_out_tongue:

A z tymi wersjami to tak różnie bywa:

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … /languages

:shock:

Zauważ że przy Naszym języku jest informacja “Ultimate/Enterprise” z linkiem “dowiedz się jak”, prowadzącym do tutka jak pobrać i zainstalować paczkę przez WU…

Część linków ze strony, którą podałeś to są paczki LIP.

Patrz Swój pierwszy post :stuck_out_tongue:

Skoro w Ultimate/Enterprise robi się to przez WU?

Ile możliwości tyle opinii.

@McDracullo

Możliwe, że tak jak semtex pisał, możesz zmienić język w systemie z MSDN AA. Tam jest udostępniania wersja Professional. I to nie wiem czy w każdym przypadku - na poprzedniej uczelni, nie miałem tego narzędzia dostępnego, a po ściągnięciu i zainstalowaniu po jakimś czasie wyskakiwała informacja o nielegalności.

U mnie na systemie z MSDN AA i zainstalowaniu polonizacji nic się nie dzieje. Ale teraz chodzi o system preinstalowany.

Dobra, dzięki wszystkim za pomoc. Pozostaje kupić drugi system, tym razem w wersji ENG.

zmiana języka jest legalna! !!

i nie jest to kwestia opinii, a czytania ze zrozumieniem licencji…