Zmiana wyglądu na youtubie

Mój youtube wygląda tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 581dc.html

jak zmienić jego wygląd, by był taki: http://naforum.zapodaj.net/74ee3a76fb63.png.html

Próbowałem i próbowałem i nic :confused:

Jakimś “cudem” jesteś w grupie testowej nowego layout’u, bo widać że pokazuje się Tobie przycisk do przesłania opinii (u mnie się ten nowy czasem pojawia na filmikach, ale odświeżenie strony pomaga, choć i tak jest denerwujące, bo się “osobiste” stylowanie wtedy psuje).

Przetrząsnąłeś dokładnie ustawienia konta pod kątem "odznaczenia’/wypisania się z testów?

Możesz ewentualnie wykasować ciastka YT i zobaczyć, czy to pomoże w jakimś tam stopniu.

PS. Albo wyślij im opinię, że się Tobie zmiany nie podobają :wink:

PPS. Może tutek jak się włącza to co masz, naprowadzi Ciebie na trop wyłączenia.

Mam ten sam problem, rozwiązania problemu szukałem dzisiaj pół dnia, i niczego konkretnego nie znalazłem, wyczyszczenie ciastek itp. nic nie daje, nowy layout jest tylko po zalogowaniu, mam go na jednym koncie, na tym którego cały czas używam… na pozostałych dwóch jest stary wygląd.

no ja mam też dwa konta na YT i tylko na tym, co najczęściej korzystam jest ten layout

Ps.

Tutek nie pomógł :confused:

Chyba trzeba się przyzwyczaić do tedo dziadostwa, coraz to gorsze użytkowo layouty youtube wypuszcza, ten co jest obecnie w sumie nie był tak zły po przesiadce, no ale ten jakiś beta testowy to przegięcie…

najgorsze jest to, że nie ma opcji, by pokazywało mi tylko przesłąne filmiki przez kanały, które subuję.

Co mnie interesuje, kto co dodaje do ulubionych…

CHyba, że jest taka opcja, ale ja tego nie znalazłem :confused:

A próbowałeś przesłać swoją opinie może to rozwiążę problem.

Kontakt z YT powinien też pomóc chociaż to dłużej potrwa.

No cóż, google (YT) “lubi” robić z ludzi świnki doświadczalne. Na samym YT jest już sporo filmików nt. tego -kolejnego- nowego layout’u. W zamierzeniu (jak po tutku można wywnioskować) jest to “przygotowanie” do “unifikacji” z G+.

W teorii wyłączyć to można poprzez usunięcie ciastka youtube “VISITOR_INFO1_LIVE”, no ale jak nie pomaga “wyczyszczenie” wszystkich tej witryny… chyba że dałoby jakiś efekt -pewnie krótkotrwały- przeczyszczenie i historii i ciastek.

PS. Chyba następnym razem, jak mi się pojawi beta wyglądu (a robi to raz na około 10 wejść), to pośle im odpowiedni feedback ;), bo jedno już raz popsuli*…

*kiedyś można było oglądać filmiki na kanale, teraz wywala z niego przy chęci oglądnięcia (i z chęcią zobaczyłbym skrypt, który by przywracał taką funkcjonalność, choćby w pływającym div’ie)

ja chce napisać opinie to za cho****ę nie pokazuje się :frowning:

@ manieKMP

nie pomogło :confused:

no to pozostaje ci moja metoda(chyba że robiłeś)