Klucz do Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.325 PL

Witam! Szukam klucza do:

Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.325 PL

Kiedy chcę zainstalować, to pojawia mi się okienko, w którym muszę załadować KLUCZ, i dopiero może być instalowany!

Prosze o pomoc …

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Forum o legalnym oprogramowaniu

klucz znajdziesz u sprzedawcy oproramowania :wink: ewentualnie w pudełku :smiley:

wszelkie inne formy zdobycia klucza to już przestępstwo :twisted:

Chyba trochę pospieszyliście się z osądzaniem Szewczenki :wink: Być może chodzi o wersję trial :slight_smile:

I wszystko jasne :smiley:

bo instalujesz nie to co potrzeba,na stronie kasperskiego masz wersje do pobrania bez klucza:

kasper

sasa5gf.th.jpg

zdejmijcie mu jeszcze ostrzeżenie bo przecioez nie prosił o cracka , tylko o klucz, ja z gazety też miałem kaspra kiedys i nie mogłem zainstalować bo nie miałem do tego klucza ,a w gazecie nawet nie pisało skąd mam pobrać klucz produktu, zdenerwowałem sie i kupiłem nortona 2005, i teraz sie bardzo z niego cieszę :slight_smile:

To fakt w necie jest bardzo dużo wersji kaspra bez klucza, i nie wiadomo po tym skad takie klucze znaleźć, ze takie wersje testowe bez klucza daja , to szkoda gadać :frowning:

Tamże do pobrania wersja 30-dniowa :slight_smile:

można go uzyskać także od firmy Kaspersky (tylko trzeba mieć dowód zakupu i tak dalej no i wytłumaczyć sprawę jak zaginą poprzedni )

to jeszcze wyjasnienie dla asteriska :smiley: :smiley:

tu scren:

kasss4kf.th.jpg

chodzi o to ,ze jesli nacisnie na adres gorny to przy instalacji zostanie zapytany o klucz(ten link z nazwą programu)

jesli nacisnie na link dolny czyli-- wersja 30 dniowa to dostanie ją bez klucza

:smiley:

tu popelnia bład ,a kasper myli troszke ludzi

Skoro napisałem, to chyba wiem, o czym :stuck_out_tongue:

Warto posłużyć się instrukcją podaną przez Krogulca (znajduje się ona zresztą na vortalu dobreprogramy przy opisie tego antywirusa ).

Ja otrzymałam odpowiedź z kluczem rejestracyjnym po jakiś 5 minutach od wysłania maila :slight_smile:

a ja ściągnełem z kluczem (spakowane razem z instalką) ze stronki kasperskiego

Podmienimy na vortale wersje na te bez klucza. Problem w tym, że są one aktualizowane z opóźnieniem…

ja dostałem klucz lecz program OE odrzucił ten załącznik jako niebezpieczny.

Co to za program (OE)?

Outlook Express

na stronie kasperskiego są wersje razem z kluczami licencyjnymi więc tu można pobrać

a w gazecie ks, z maja była wersja niby 30 dnoiwa, ale przy instalce prosiło o podanie klucza , a niby skad mam wziąść klucz skoro na płycie ks go nie było?

napisać do redakcji KŚ o braku ale pamiętam że kiedyś odpowiedzieli że można uzyskać od producenta bo oni nie mogą publikować kluczy licencyjnych z jakiegoś tam powodu(chyba firma nie pozwalała)

ale zastanów się to po co dawali program, jak klucza firma nie pozwalała by publikowac?