Problem z windowsem 10 na tablecie

Witam, od paru dni borykam się z problemem z Windowsem ale zacznę od początku.
Kilka dni temu postanowiłem przywrócić całkowicie ustawienia fabryczne na tablecie bez zostawiania jakichkolwiek danych. Podczas przywracania tych ustawień tablet wyłączył się i nie mógł już przestać przywracać ustawień. Potem gdy chciałem go uruchomić wyskakiwało tylko logo producenta tabletu i się “resetował” czyli w kółko się uruchamiał aż do loga i się znowu resetował. Uznałem że coś się stało z Windowsem i prawdopodobnie miałem rację pobrałem szybko ze strony Microsoftu Win 10, zgrałem na pendriva zainstalowałem i wszystko śmiga tylko jest problem taki że Windows ten różni się od tego co był fabrycznie zainstalowany, nie działa teraz dotyk i głośniki a sam wygląd też się różni nie ma nawet na pasku informacji o stanie baterii, Windows po prostu uważa że to nie jest tablet tylko zwykły PC.
Dodam jeszcze że jest to tablet 2w1 KIANO Intelect x2

Masz wszystkie sterowniki?
Link do sterowników: https://barelpolandspzoo.sharepoint.com/sites/centrum%20dokumentów/_layouts/15/guestaccess.aspx?docid=0af62de4502e340c4b0d504ac878d266a&authkey=AcmQBTx_2Q453bxnaM8yEW8
Kontakt z producentem: kiano@kiano.pl

1 polubienie

Dzięki, możliwe że chodzi właśnie o sterowniki. Tylko jestem laikiem i nie za bardzo wiem jak mam to zainstalować bo nie ma instalera tylko są foldery.

EDIT
Dobra już wiem, zaczynam aktualizować stery.

EDIT 2
Ziomek jesteś moim Bogiem :smiley: Działa wszystko. Chyba Ci wyślę flaszkę w paczce :smiley: Podejrzewałem że chodzi o sterowniki ale szukałem jakiś to tego modelu ale nic nie mogłem znaleźć gdzie ty to znalazłeś ?

Też mam Kiano Intelect X2 :slight_smile: a w sterowniki zaopatrzyłem się kiedyś u producenta

Dzięki wielkie jeszcze raz :slight_smile: Właśnie szukałem tych sterowników na stronie producenta ale nic tam nie znalazłem oprócz tam wzmianki na temat tego błędu w instrukcji obsługi że źle oznaczyli gniazdo ładowania.