HotZlot 2008 - organizacja dojazdu

9521.gif

Na stronie http://www.hotzlot.pl są dostępne informacje dotyczące możliwości dojazdu na miejsce Zlotu. Wszystkich, którzy chcą się umówić się z osobami jadącymi na Zlot prosimy skorzystać z tego tematu.

Poszukuję osoby z samochodem, z Krakowa, lub przejeżdżającej przez Kraków. :slight_smile:

Ja mogę zabrać 2 osoby z Poznania .

Nie wiem czy jest sens już teraz o tym dyskutować, skoro nie wiadomo jeszcze kto się załapie.

Będzie Ci chyba ciężko znaleźć taką osobę która się wypuści w tak długą trasę z Krakowa samochodem.Z tego co wiem przyszli uczestnicy zlotu z Krakowa / w tym i moja osoba / wybierają się jednak pociągiem.

Aby podróż samochodem była opłacalna, co najmniej cztery osoby musiały by podróżować i partycypować w kosztach…chyba że pojazd będzie na gaz.

Ale generalnie podróż pociągiem to dla wszystkich “luz jak na rybach”… :piwo:

heh z tym luzem to nie był bym pewien :stuck_out_tongue:

ode mnie z Lublina jedzie o 1920, na miejscu bym był o 5:20 :stuck_out_tongue:

I to jest jedyne możliwe połączenie, ale co tam, dla DP można przeboleć :wink:

Ale z powrotem lepiej nie będzie. Ale zawsze to lepiej jak ma się trochę więcej czasu na pociąg. Pozwiedzać coś można, zdjęć porobić.

Pytam się po raz wtóry. Był ktoś może z Lublina i okolic na poprzednim zlocie? Czy może ktoś się teraz wybiera z Lublina i okolic?

722km -> 5l/100km -> 36l paliwa -> 4.65/1l -> 167.4 zł -> 4 osoby -> ~42 zł/osobę -> bilet pociągiem kosztuje 62zł

ale w sumie masz rację, bo spalanie może wyjść większe, a w pociągu komfort lepszy (jazda nocą samochodem najmilsza nie jest)

No to w takim razie może wspóly wagonik :slight_smile: ?

Pamiętaj jeszcze o możliwości przyjazdu i zakwaterowania dzień wcześniej - będzie można odpocząć po podróży, a i de facto trochę wcześniej rozpocząć Zlot :wink:

Fajne wyliczenie, ale w moim wyszło 240zł :wink: nie wiem jaki masz samochód, ale pokaż mi wygodną bryke która pali 5 na 100km to kupuje… 7l na 100km to optymalne wyniki + nierealna cena benzyny - przynajmniej obecnie…

Mały off topic :stuck_out_tongue: co do samego przyjazdu to podzielam zdanie Areh że za wczesnie na rozmowy o tym, skoro nie wiadomo kto jedzie.

Z drugiej jednak strony ktoś może się zadeklarować, że jechałby samochodem z jakiegoś rejonu i mógłby wziąć kogoś ze sobą, a to z kolei może zachęcić wahających się (czy w ogóle tacy są? :P) do rejestracji :wink:

Poza tym część osób już rozpoczęło już na ten temat dyskusje w poprzednim wątku, a wolelibyśmy aby były one w jednym, bardziej widocznym miejscu.

Mały OT

No cóż moja bryka pali w trasie 4,5 :stuck_out_tongue:

I mam już jedno miejsce zaklepane .

Mam tylko nadzieję że uda mi się zarejestrować …

Witam

Zastanawiam sie właśnie nad Autem i pociągiem… Jesli chodzi o wygodę i spalenie to mysle ze MAZDA 3 1.6 MZR-CD (Diesel) Jest wstanie tyle spalić/100km jak nie mniej! :stuck_out_tongue:

Pozdr!

Chętnie zabiorę się z kimś samochodem jednak koszty do uzgodnienia. Jeśli jest możliwy podjazd z Krakowa do Mysłowic lub Katowic, to bardzo chętnie wskoczę w wolne miejsce. Teraz tylko czaję miejsce do rezerwacji :smiley:

Jak uda mi się zarejestrować, to bardzo możliwe że pojadę właśnie samochodem, więc 3 miejsca miałbym wolne z Bydgoszczy i okolic :wink:

Jeżeli byłby ktoś chętny, to pisać śmiało, z tym że to już raczej po rejestracji, jak będzie wiadomo czy w ogóle jest co konkretnie planować :slight_smile:

Byłbym skłonny nawet pojechać ten dzień wcześniej :stuck_out_tongue:

Ja na poprzednim zlocie nie byłem, ale teraz mam zamiar się wybrać jak uda mi się zarejestrować. Jestem ze Świdnika i też będe jechał z Lublina tym pociągiem o 19:20 :slight_smile:

Krogulec wiem wiem, ale to akurat 520 było by elegancko ;]

a pytanko mam, czy ktoś może przekazać imienne zaproszenie dla kogoś innego, czy raczej czegoś takiego nie będzie miejsca i więcej miejsc będzie dla tych “szarych”? :slight_smile:

Nie kombinuj - to Redakcja decyduje o tym, kogo uważa za

stosowne zaprosić. Jest bardzo wiele przyczyn, które mogą

wpłynąć na rezygnację - nie jest to niczym złym.

Nie muszę chyba wyjaśniać, czym jest próba przekazania

swojego zaproszenia innej osobie.

Przy weryfikacji i tak wszystko wyjdzie na jaw.

Nie będzie zresztą technicznie takiej możliwości po prostu - na zaproszenie będzie mogła zarejestrować się tylko osoba, która takie zaproszenie dostała.

BTW, prosiłbym aby tematy ogólne dyskutować w innym wątku - ten jest poświęcony organizacji dojazdu.

jeśli jechał bym pociągiem to rozumiem że muszę najpierw dojechać do Gdyni i tu jest problem bo jest kilka stacji pkp w tej miejscowości i domyślam się że ewentualne darmowe autobusy będą podstawione pod dworzec Gdynia Główna czy jakiś inny ?

Jeśli chodzi o Gdynię, to niektóre pociągi dalekobieżne ( przynajmniej tak

było kiedyś) stawały na stacji Gdynia-Orłowo. Natomiast wszystkie pociągi

zatrzymują się, bądź kończą bieg, na stacji Gdynia Główna.

Obok dworca kolejowego jest dworzec PKS. Jedynym logicznym miejscem postoju

autobusu jest więc ta stacja.

Proponuję poczekać na konkrety, które podadzą Organizatorzy - zapewne po

zakończeniu procesu rejestracji. Jest więc jeszcze sporo czasu.