"Butik" dobrychprogramów - co sądzicie?

Gorąca prośba abyście przeczytali poniższy post i udzielili odpowiedzi w mini ankiecie.

Zastanawiamy się czy nie otworzyć jakieś małego sklepu (oczywiście wirtualnego) z gadżetami dobrychprogramów - np. koszulką (taką jak na Zlocie) i kilkoma innymi produktami (jak np. pendrive z logo DP). Taki nazwijmy to “butik” - tylko kilka starannie wybranych produktów, oznaczonych logiem dobrychprogramów.

Dotąd gadżety dobrychprogramów można było zdobyć tylko w jakimś konkursie albo podczas Zlotu. Taka polityka powodowała, że gadżety te były “ekskluzywne”. Systematycznie trafiają jednak do nas pytania o koszulki dobrychprogramów (czy można je gdzieś kupić). Rozdawać ich niestety w większej już ilości nie możemy bo sporo to kosztuje…

Z drugiej strony przychody z reklamy (z której się utrzymujemy) są mizerne, do tego coraz więcej użytkowników reklamy blokuje, a coraz mniej w nie klika, tymczasem koszty utrzymania serwerów i łącz nieustannie rosną, chcielibyśmy mieć też środki na rozwój portalu - a sprzedaż takich gadżetów mogłaby dać zastrzyk dodatkowych środków. Więcej ludzi chodzących w koszulkach DP to także promocja portalu…

Krótko mówiąc zastanawiamy się nad tym. Prosimy Was o poświęcenie kilku minut na zastanowienie się nad tym i rzetelną odpowiedź. Ankieta jest w wersji maksymalnie uproszczonej (tak naprawdę powinno to być kilka pytań).

Być może bym się skusił na kolejną koszulkę :wink:

Poprzednia którą dostałem od Was już się trochę “zużyła” :stuck_out_tongue:

Wg mnie jest to znakomity pomysł. Chętnie bym sobie kupił kilka gadżetów z wizerunkiem dobreprogramy.pl :slight_smile:

Jestem za.

Ciekawy pomysł.

Chętnie bym sobie zakupił koszulkę.

Byłyby 2 xD :slight_smile:

Pozdrawiam

Pomysł świetny tylko mam jedno pytanie:czy przewidujecie możliwość wysyłki za granicę ??

Jestem bardzo na tak.Chętnie bym kupił koszulkę albo pendriva :smiley:

Pomysł bardzo fajny, raczej na pewno bym coś kupił i lansował bym się po mieście z koszulkami DP :D.

Pomysl dobry - zakladam ze osoby, ktore jeszcze nie maja firmowych gadzetow DP beda mogly wreszcie je spokojnie nabyc bez zawracania glowy redakcji prosbami. Sam z checia dokonam zakupu jak sie pojawia firmowe kubki.

To jest znakomity pomysł :slight_smile: Ja z chęcią kupił bym kilka gadżetów dobrychprogramów.

Ciekawy pomysł, zapewne gadżety będą bardzo ciekawe :slight_smile:

Pozdrawiam!

W końcu! !!

Już zamawiam pendrive’a 16GB lub nawet 32GB i kubek! :wink:

Jeżeli będziecie się trzymali powyższej “deklaracji” Krogulca - będzie ok. Byle badziewie i reklama butiku na pół strony zrobi z dobrychprogramów drugą naszą-klasę #-o

Osobiście bardzo popieram Twój pomysł Leszku :). Powiem więcej - brakuje mi kubka i pendrive’a z logiem dobrychprogramów :P. Zakładając, że nie jestem jedyną taką osobą, możecie wiele takich rzeczy posprzedawać.

Pomysł dobry. Jeżeli w ten sposób można będzie zdobyć trochę pieniędzy na wortal, to czemu nie.

Widzę tylko jeden minus: nasze koszulki i smycze stracą status “eksklusiwów”.

Jesli coś takiego wystartuje, to można liczyć na płatność w funtach i wysyłkę za granicę (za dodatkową opłatą)? :wink:

Zapewne tak - ale nie wybieraliśmy jeszcze tak daleko z planami w przyszłość :wink:

No właśnie zastanawialiśmy się nad kubkami (z logo DP albo z Piratem) ale w redakcji przeważyły głosy, że to oklepany gadżet :stuck_out_tongue:

Niestety jakość=wyższa cena. Przykładowo jeżeli chcielibyśmy sprzedawać w butiku dokładnie takie same koszulki jak te co rozdawaliśmy na ostatnim Zlocie to musiałyby one kosztować 50 zł żeby to miało jakikolwiek sens. Wysokiej jakości koszulka (te robi firma Gruca), z dobrej bawełny,dobrze wybarwiona z niezchodzącym kolorem, porządnym nadrukiem full color niestety mniej kosztować nie będzie. Co prawda relatywnie to i tak nie tak drogo bo koszulki Grucy kosztują w Inter Sporcie 89 zł, a Alpinus wykonany w analogicznej technologii też tyle ale obawiamy się jak do tego podejdą użytkownicy… Można oczywiście wprowadzić opcjonalnie “low end” (średnia jakość, klasyczny nadruk w jednym kolorze) za około 30 zł ale tego byśmy nie chcieli robić. Co sądzicie?

No tak, ale tanie mięso to psy jedzą.

Lepiej zachować markę na solidne produkty.

Tak samo oklepany jak i smycz itp.

Sam bym chętnie do roboty zakupił kubek DP na poranną rozruchową :slight_smile:

Osobiście myślę że warto zapłacić więcej za produkt wyższej jakości.

50 złotych za podkoszulek to cena tak w sam raz według mnie :slight_smile:

A co do kubka to też bym wziął tylko się muszę pozbyć kilku bo mam nadmiar hehe :stuck_out_tongue:

[ok. 20 nie pytajcie skąd,same się nazbierały chyba :lol:]

Strzał w dziesiątkę jak dla mnie. Byle nie okładano portalu oczokłującymi kolorami z reklamą tego butiku.