"Butik" dobrychprogramów - co sądzicie?

Hmmm w takim razie może dla Zlotowiczów jakąś specjalną wersję koszulek, na przykład z jakimś dodatkowym logo, nie wiem logo HotZlotu lub coś w tym stylu coś co jednak by wyróżniało zlotowe koszulki od tych z butiku.

Pozdrawiam!

Zaznaczyłem odpowiedź w ankiecie zanim przeczytałem temat :smiley: - rewelacyjny pomysł.

Chyba trzeba zrobić zamach stanu :smiley: - sam bym chętnie kupił kubek (zarówno zwykły, jak i termiczny).

Co do cen wyższych lub niższych - za jakość się płaci. Koszulki istotnie są wysokiej jakości (nie rozciągają się, nie blakną, nadruki nie schodzą).

Nad produktami “low end-owymi” można się zastanowić później.

Widzę, że ten kubek mógłby jednak mieć wzięcie :wink: Chyba trzeba będzie jeszcze raz to przedyskutować :wink:

Jeżeli macie jeszcze jakieś inne propozycje to piszcie śmiało :slight_smile:

Pewnie, że tak :slight_smile: Sam bym jeden wziął :slight_smile:

Może jakieś wklepki, naklejki na komputer czy na co kto będzie chciał :slight_smile: Albo można by zrobić też takie naklejki na komputer coś w stylu certyfikatu autentyczności z Piratem i na przykład napisem Używam tylko legalnego oprogramowania albo coś na ten wzór :slight_smile:

Pozdrawiam!

IMO nie ma co się rozdrabniać na drobne i jeśli już oferować to w dobrej jakości, t-shirty tyle kosztują po prostu, po za tym inne portale mają jeszcze drożej swoje koszulki…

kubeczek jak dla mnie fantastyczny pomysł, fajnie w pracy wyskoczyć z kubeczkiem z logo dobreprogramy bo smycz mam lipną służbową :frowning: na dodatek różową :?

nie popełnijcie błędu w stylu innych serwisów gdzie kupić można nawet bokserki i stringi z logo :smiley:

jeszcze jedna propozycja, mnie osobiście podobają się typowe bluzy z kapturem i logo lubianego serwisu oraz naklejeczki wykonane w dobrej jakości które moge nakleić np. na laptopa (chcieliście opinie wiec macie ) :slight_smile:

peny, smycze, kubki, podkladki pod myszke, dlugopisy… koszulki ( choc nie kupie) moze jakies mini naklejki?

Nie, tego nie chcemy robić - wiemy, że to bez sensu :stuck_out_tongue: Myśleliśmy o tym kilku produktach z czego 2-3 miałby stanowić stałą ofertę (np. koszulka, latarka, może ten kubek), a 2-3 miałyby się zmieniać (np. pendrive z logo DP, stolik DP, kalendarz ścienny z wybranymi odcinkami komiksu z Piratem :wink: ). Na razie są to takie luźne pomysły - dlatego piszcie co chcielibyście widzieć w takim butiku, co sami potencjalnie chcielibyście kupić. Prosimy o przemyślane propozycje - raczej nikt nie będzie chciał kupować długopisu czy podkładki pod mysz bo koszty transportu będą nieadekwatne do ceny - skupmy się na trochę konkretniejszych rzeczach :wink:

Możemy pozbierać propozycje i później zrobić jakąś ankietę :slight_smile:

Ja do listy życzeń dodam jeszcze koszulki z logiem dp i avatarem danego usera. Czapeczki z daszkiem też mile widziane.

niezDarek , świetny pomysł z tą bluzą z kapturem.

Krogulec , będzie można zakupić produkty tylko z logo dp, czy innych serwisów jakie prowadzicie też? Gamikaze, techit i co tam jeszcze pod sobą macie :stuck_out_tongue: Koszulki oczywiście tylko wykonane w tak świetnej jakości jak dostajemy na zlotach :lol:

koszty nieadekwatne do ceny? hmm… zobacz jakie produkty schodzą na allegro za 2zł a wysyłka wynosi 10zł… jak komuś zależy na gadżecie to kupi

Tylko z logo DP, to ma być butik DP - no chyba, że będą prośby od userów to będziemy myśleć :wink:

Ja rozumiem ale my nie chcemy robić katalogu z setką produktów, poza tym butik to nie Allegro :wink: Wiemy, że można zrobić 20 rodzajów długopisów, podkładki pod mysz, kalkulatory, notesy, notesiki, zegareczki na biurko, parasolki, smyczki itd. itd. - są tysiące takich rzeczy. Tylko, że nie do końca o to chodzi. Nie chcielibyśmy do butiku wrzucać drobnicy kojarzącej się z promocyjnym badziewiem. Kierunek to raczej większe i bardziej porządne rzeczy, a jeżeli drobiazgi to raczej 1-2 takie jak ta latarka o której mówiłem czy kubek ale też porządnie wykonane, nie z najniższej półki cenowej ale za tyle aby każdy mógł sobie na nie pozwolić jeżeli ma ochotę (szacuję, że przynajmniej ta latareczka LED kosztowałaby koło 20 zł).

Bardziej mi chodziło o coś takiego zaproponował niezDarek - np. kupiłbym bluzę z logo DP, czy (przykład) plecak na notebooka z ludkiem :wink: Jeżeli już proponujecie coś drobnego to zastanówcie się czy sami faktycznie byście zakupili długopis za 4 zł z wysyłką za 10 zł :wink: Oczywiście takich drobnych gadżetów nie trzeba całkowicie eliminować bo może ktoś chcieć to zamówić przy jednocześnie zamawianiu koszulki, niemniej bardzo proszę zastanówcie się przed proponowaniem czegoś takiego…

Takie drobne gadżety typu długopis to możecie wrzucać jako gratis do zamówienia o jakiejś ustalonej kwocie,np.100 zł.I nie musi to być “Parker” :stuck_out_tongue:

Taki to już mieliśmy pomysł ze smyczami :wink:

Akurat podkładki po mysz, jak na forum i vortal komputerowy przystało, byłyby całkiem rozsądną propozycją.

Nikt nie musi kupować podkładki oddzielnie, ale np. z innym produktem czemu nie - to po pierwsze.

Po drugie - widziałem już podkładki w cenach dosyć… hm,hm… sporych :slight_smile:

breloczek otwieracz do piwa haha…

torba do lapka z logiem byłaby ciekawa

“butik” nie brzmi zbyt ciekawie jeśli chodzi o samą nazwę “sklepiku fana”

Ciężko jest znaleźć jakieś sensowne podkładki - to co można zamówić to w większości badziewie. Poza tym, jak pisałem, nie chcemy robić oferty na 50 produktów :wink: Niemniej wrzucimy to do sondy i zobaczymy ile będzie głosów :wink:

No właśnie nad tym też się zastanawialiśmy bo nazwa butik też nam trochę nie pasuje - to na razie taka nazwa “kodowa” :wink: Chodzi o coś co od razu wskazuje, że nie jest to normalny sklep (taki jak np. sklep Vobisu), jest w miarę krótkie (żeby można było zrobić jakąś subdomenę typu nazwa.dobreprogramy.pl) itd.

Albo dobregadżety.pl :stuck_out_tongue:

Na zimę można by dorzucić szalik jeszcze jakiś :smiley: Myślę, że fajnym pomysłem było by zrobić kilka gadżetów na stałe a inne okazjonalnie, np. wspomniany szalik na zimę, z okazji urodzin vortalu/forum jakiś gadżet specjalny w limitowanej edycji itp.

Pozdrawiam!

no nie wiem kto by nosił taki szalik…

A czemu nie? Skoro ktoś chce nosić koszulkę, bluzę to czemu nie szalik? :slight_smile:

Pozdrawiam!

Tak właśnie pisałem wcześniej - 2-3 stałe, 2-3 zmienne :slight_smile:

Na pierwszy rzut oka może, ale roobalowi nie chodziło chyba o szalik rodem ze stadionów :wink: Ja do dziś mam szalik Allied Telesyn (teraz nazywa się to Allied Telesis), który dostałem chyba z 9 lat temu - długi i szeroki, ciepły, z polaru, bez jakichś wielkich ozdobników - ma po prostu wyszytą nazwę na końcu :slight_smile: Inna sprawa jakie mimo wszystko byłoby zainteresowanie takim produktem - mimo wszystko nie sądzę, że duże - zobaczymy co powie sonda :wink:

kubek - to będzie największe zainteresowanie… kubek ciepłej kawy przy lapku to jest to …hehe… na drugim miejscu stawiam na koszulki - byle polo a nie zwykle koszulki