Firefox i Internet Explorer nie pokazuje znajomych na NK

Mam taki problem, gdy jestem np na nk i wchodze w znajomych to mi ich nie pokazuje, czemu tak się dzieje?

Dodam że jakiś czas temu jeszcze pokazywało…

Na internet explorer problem też występuje? Sprawdź problem przy wyłączonym programie zabezpieczającym.

Najlepiej zrób screen i wklej na forum

narzędzia- opcje- treść- włącz obsługę java script

Jaka wersję mozilli posiadasz? Włącz obsługę języka Java Script

Obsługa Java jest włączona

Tak, problem ten występuje także w IE

Mam 3.5

Na początek proponuję skorzystać z tego.

Podobny temat już jest na forum.

Jeszcze jedno.

Na pasku FF wejdź w Pomoc -> Sprawdź dostępność aktualizacji. Skoro masz FF 3.5 to może czas zrobić niewielki update do v 3.5.2 ;]

Java Script to nie to samo co Java (maszyna wirtualna javy).

JS to m.im ci “znajomi” w nk a Java to np. reklamy obok listy znajomych :slight_smile: Włącz obsługę Java Script, albo zainstaluj Opere / Google Chrome i powiedz, czy problem i tam występuje.

adii_22 jeśli chcesz powiększyć sobie liczbę postów to zapraszam do Offtopicu. O Javie Script już mówiłem - patrz wyżej, zainstalowanie Opery czy Chromu raczej nie pomoże skoro problem pojawia się równierz w IE. Zresztą przestawienie się na inną przeglądarkę to nie jest wyjście.

GarrD Chyba się nie zrozumieliśmy. Nikogo nie namawiam na inną przeglądarkę - po prostu nieraz jest zainstalowany jakiś program czy jakiś inny paść, co zmienia ustawienia w przeglądarkach i nieraz pomaga doinstalowanie kolejnej, choćby dla sprawdzenia czy działa (potem można ją wywalić) - u mnie pomogło, choć w nieco innym problemie. I nie chodzi mi o nabijanie postów - chodzi o drobne sprostowanie, którego jeszcze nie było w tym temacie. A poza tym to Ty wiele nie wytłumaczyłeś, nawet jeszcze powtórzyłeś treść, która była o post wyżej (sebos_krk - po jego poście, trzecim od góry, twój czwarty, nic nie wnosi) Do dalszej dyskusji zapraszam na PW, bo fakt faktem - robi się OT.

adii_22 niefilozofuj bo to nie ten temat. Pamiętaj następnym razem żeby czytać wątek i dodawać komentarze wg już wcześniejszych wpisów żeby nie prowadzić do bałaganu i offtopa następnym razem ;]

BTW … koejną rzeczą jaką można zrobić z problemem opisanym przez kolegę Tomhawk1 to odinstalowanie FF, wyczyszczenie wszystkich zbędnych wpisów CCleanerem i ponowne zainstalowanie nowej wersji FF ;]

Pozdrawiam ;]

Próbowałem tym programem i nic

A nie chce przeinstalowywać bo bym stracił zapamiętane hasła, a nie chce mi się później wpisywać

A co do aktualizacji, to mam najnowszą 3.5.2

Wyłącz wszystkie wtyczki, zrestaruj FF. Jeśli to nie pomoże zrób następujące czynności

Start -> Programy -> Mozilla Firefox (Tryb awaryjny) i sprawdź czy to co nie działało.

Jeśli to nie pomoże to zapraszam na Polskie Forum Mozilli w celu dalszej pomocy :wink:

Zrobiłem tak i to samo

Napewno korzystałeś ze Standardowej Diagnostyki Firefoxa?

Hmmm … a może coś siedzi Tobie na dysku? :-k

Daj jeszcze loga z HiJack This i wklej go TU.

Spróbuj też zrobić skan Dr.WEBEM (uruchomi się szybkie skanowanie, poczekaj aż skończy się przygotowanie do skanowania i zatrzymaj, w opcjach wybierz Pełne Skanowanie) i Malwarebytes Anti-Malware (uprzednio zaktualizuj bazę wirusów).

http://wklej.org/id/145870/

A nie blokujesz takich rzeczy jakimś magicznym softem? (AdMunch.exe).

Tak blokuje, ale jak go wyłącze to jest tak samo

Dodane 08.09.2009 (Wt) 17:10

To odpowie ktoś?

Zainstalowałem też Google chrome i jest to samo

Wyłącze tego admunchera i jest dalej tak samo!

Edit

Nie monituj.

Jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie Twojego problemu, to się odezwie bez ponaglania.

Golden Finger