Instalacja gry Skyrim, wybór partycji

Mam pytanie, czy jest możliwe zainstalowanie gry Skyrim na partycji innej niż systemowa? O ile pamiętam Metra nie udawało mi się zaktualizować. Przy okazji ile GB trzeba pobrać z serwerów Steam, żeby grę uruchomić przy instalacji z płyty.

Wystarczy mieć Steam na innej partycji niż systemowa i po kłopocie. Bez problemu możesz też go przenieść na inny dysk, będziesz tylko musiał utworzyć nowe skróty.

Co do wielkości GB Skyrima - z tego, co pamiętam było to coś ok 6-7GB.

Jeżeli instalowałeś ze Steama. Przy instalacji z płyty, dociągane jest ok. 2 GB danych.

Dziękuję za odpowiedzi. Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że instalator Steam nie dawał możliwości wyboru partycji, może się mylę.

Czy na pewno siłowe rozwiązanie t.j. usunięcie skrótu w menu start, przeniesienie folderu Steam i utworzenie skrótu na pulpicie będzie skuteczne (windows 7)?

Już o tym pisałem na tym forum. Jeśli masz steama na jednej partycji, a grę chcesz zainstalować na innej - użyj junkcji (linku symbolicznego).

A tak bardziej po kolei. Może jakiś działający w W7 64 bit programik ułatwiający utworzenie linku, lub chociaż narzędzie konsolowe. Z góry dziękuję.

Proszę:

jak-przeniesc-pliki-dysku-t469174.html?hilit=junkcja#p2962990

wylaczanie-pamieci-dyskowej-cache-google-chrome-t425692.html?hilit=junkcja#p2709266

jak-zmienic-polozenie-katalogu-cache-t331520.html?hilit=junkcja#p2172055

jak-zmienic-miejsce-instalacji-gier-programu-steam-t464068.html?hilit=junction#p2933025