Internet Netii a Vectry

Cześć obecnie mam 8mb internetu z Vectry. Dzisiaj przyszli panowie i oferowali mi telewizje internet i telefon z Netii o wiele tańszy i lepszy. Mianowicie: Vectra ok 110zł za 8mb i reszta pakietu a netia za internet 20 MB , 50 kanałow, i jakiś tam telefon ok 80zł. Chciałbym się spytać jak ma się ten internet z Netii? Obecnie jak ściągam coś z internetu to strasznie się wacha 200-500 kb/s. Pozdrawiam.

W każdym miejscu na ziemi internet będzie działał różnie, każde parametry są równe. Nie da się określić jakie będą parametry pomijając, że nie wiemy gdzie mieszkasz.

Ok, ale odczuje różnice między 20 a 8 mb? Coś czytałem, że zależy to od okablowania jakiegoś… Mieszkam 50 km od Wrocławia.

Oferta jest do 20 Mb/s - cena stała, ale prędkość zależna od łącza,

więc możliwe, że i tak zostanie 8 Mb/s.

Orientacyjne parametry można sprawdzić tutaj:

http://skantarek.netia.pl

zależy ja netia oferuje ci ten internet przez ADSL to lipa;]

ja mam netie i pingi bedziesz miał po 50,

w przypadku vectry i np UPC pingi masz po 10 srednio.

Tzn, powiem tak, w grach rzeczywiście mam niski ping. Ale ping 10-60 to aż ogromnej różnicy nie robi, dałoby się grać. Natomiast bardziej chodzi mi czy będzie większa prędkość ściągania niż wcześniej bo wcześniej miałem zaledwie 500kb/s i trochę to denerwuje jak coś chcę większego pobrać. Aha, a czy Ja mam wpływ, na to, jaki podłączom mi Modem/jakie kable, nie wiem jak to napisać chyba rozumiecie. Mogę dopłacić jeśli bd trzeba, żeby były lepsze “Kable” czy coś takiego.