Jaka poczta e-mail?

Jaka najlepsza poczta e-mail,czyli z najlepszymi funkcjami i pojemnością i oczywiście szybkością?

Ja osobiście mogę Ci polecić Gmaila. Spora pojemność (ponad 7GB), dużo funkcji (+dodatki z laboratorium), praktycznie brak spamu i przejrzysty wygląd.

Hotmail 25 giga pojemności dysk sieciowy komunikator brak spamu przejrzysty wygląd i wygodna obsługa mnóstwo usług dodatkowych

A ja tam Ci polecam o2.pl, mam pocztę prawie na każdym portalu (te bardziej znane) i zdecydowanie o2.pl jest najlepsze jeśli chodzi o pocztę :wink:

Jak kilka osób przede mną polecam Gmaila. :slight_smile: Mam tam konto od 5 lat i zadowolony jestem bardzo. Kiedyś miałem na o2, ale zrezygnowałem, bo ilość reklam od nich przychodząca mnie przerażała. :slight_smile:

Co ?!

Właśnie plusem o2.pl jest praktycznie zerowa ilość reklam :slight_smile:

Na wp czy onecie można na to narzekać, reklam jest dużo, a nawet bardzo dużo…

Ale o2.pl to co innego, nie wiem czemu nasze poglądy tak się różnią, może dlatego, że poczte na o2 miałeś ‘kiedyś’ :wink:

masakra o czym wy mówicie… chyba nie przeglądacie poczty z przeglądarki internetowej? wiecie że istnieje thunderbird czy outlook?

Poczta na koncie płatnym. Ja sam mam jedno konto pocztowe płatne i wszystkie darmowe się przy nim chowają. Brak reklam, spam odsiewany jest zanim do mnie dotrze, więc dostaję tylko to co powinienem dostać a te wszystkie filtry antyspmowe w kontach darmowych (a mam ich kilka) można sobie wyłączyć, bo i tak na nie wiele się zdają o ile w ogóle te filtry antyspamowe są włączone, bo co dzień przynajmniej jeden spam dostaję na pocztę na koncie darmowym, na koncie płatnym jeszcze nigdy spamu nie miałem.

Pozdrawiam!

Nie chcę tu wywoływać jakiejś wielkiej dyskusji jakie konto jest lepsze a jakie gorsze.

ale znalazłem dosyć ciekawy ranking bezpłatnych kont z szerokim opisem:

http://www.internetmaker.pl/artykul/376 … owych.html

P.S.

Ja osobiście używam gmaila - może mi się zdaje ale uważam że maile wychodzą i wchodzą błyskawicznie.

Polecam ci WP. :slight_smile:

płatne konto to dla mnie głupota . to jak płacenie za jabbera

Tak może stwierdzić tylko i wyłącznie osoba która nie zaznała jego dobrodziejstw :slight_smile:

No tak. Na WP dosyć duża ilość reklam, ale i tak mam tam konto i nie jest tak strasznie. Ale na o2 to przesadzacie z tymi reklamami. Ja tam nie mam tak dużo, da się wytrzymać.

Chyba większość osób korzysta teraz z gmaila, ja też mam właśnie tam pocztę. Przede wszystkim ma dużą pojemność, raczej się nie zacina jak dzieje się to w przypadku innych skrzynek, no i jest bardzo popularna - to chyba wystarczy by założyć sobie na nim pocztę. Dodatkowo wszystko jest bardzo przejrzyste, a to w przypadku poczty mailowej bardzo ważne.

przejrzyste to mam w Thunderbirdzie… swoją drogą nie ściąga mi wielu reklam, poza tym jest filtr spamu więc nie przesadzajcie.

Ja akurat za konto płatne, które mam nic nie płacę dożywotnio, czyli dopóki istniał będzie serwis, bo je wygrałem w konkursie i zapewniam Cię, że wszystkie darmowe konta się chowają. Poza tym w większości przypadków opłaty za konto są groszowe i do tego płaci się raz na rok i masz spokój i nie jest to jakiś wielki wydatek. Natomiast jeśli chciałeś mnie swoim stwierdzeniem jakoś zgasić lub urazić no to Ci nie wyszło :slight_smile:

Co do Jabbera, to z tego co się gdzieś kiedyś natknąłem to istnieją płatne serwery dla tego protokołu, więc porównanie też Ci nie poszło.

Pozdrawiam!

Płatne konta są lepsze bo nie ma na nich reklam i spamu :!: :slight_smile:

Z tym, że GMail nie oferuje Ci całodobowej obsługi technicznej, jak nie będziesz miał dostępu do poczty lub wiadomości nie będą wysyłane to masz pecha jak mi coś nie działa to dzwonię i żądam naprawy, na szczęście jeszcze mi się to nie zdarzyło :slight_smile: Nie wiem jak ze stabilność serwerów pocztowych Google ale w kontach płatnych niestabilność serwerów nie ma prawa bytu.

Pozdrawiam!

e-mail na yahoo! bardzo dobra poczta - 0 spamu

Z darmowych zdecydowanie GMail. Spam pojawia się u mnie jakiś raz na miesiąc, więc da się żyć. Poza tym korzystam też z innych usług Google, więc dlaczego i nie z maila.