Jaka przeglądarka najlepsza (ankieta)

postanowiłem zrobić ankiete, wiem że napewno było ich dużo ale wyszło dużo nowych wersji i chciałem sprawdzić jak sprawy mają się teraz

Sam wacham się czy lepsza

MOZILLA czy

Opera

pomożecie mi?? :wink:

Dodałem pare mniej znanych

może ktoś na nie zagłosuje :smiley:

Skoro używasz firefox-a to może włącz sobie sprawdzanie pisowni. Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane -> Ogólne -> Sprawdzaj pisownię podczas wprowadzania tekstu. Mój głos padł również na firefox ze względu na masę dostępnych wtyczek. Choć na dysku mam od około miesiąca 4 z 5 wymienionych tutaj przeglądarek. Powinieneś też dorzucić do ankiety jakieś takie nietypowe, np. Lynx :slight_smile:

Każda ma swoje plusy i minusy, sam musisz przetestować która Ci się najbardziej podoba. Ludzie będą polecać Ci tą, którą sami posiadają.

Powiem tak :smiley: Sam jestem użytkownikiem Firefox a i polecam go bardzo. Jest dużo dodatków można go graficznie za pomocą motywów upięknić. Sprawa podobnie ma się z chrome. Co do explorera tylko po to by ściągnąć inną przeglądarkę :smiley: A opera też solidna :slight_smile: Sprawa głównie ma się w ty ,że zależy co lubisz i co potrzebujesz :smiley:

Opera - szybka i sprawna, posiada sprawdzanie pisowni. Wydajność znakomita na każdej platformie.

King Firefox :smiley: .

NArazie powiem tyle ,że bardziej przekonuje mnie opera pod względem szybkości otwierania ale czasem jak chce wejść na strone to poprostu nie wchodzi a u liska wchodzi

Jak wyjdzie Mozilla 4 stabilna to powiem więcej bo narazie mam Mozille 4 beta i strasznie tnie , muli jak nie wiem mam nadzieje że to dlatego że beta

Poczekam na mozille 4 i na opere 11 stabilną i żobacze która lepsza :smiley:

Doceniam operę za solidność ale moją główną przeglądarką jest FF. Na Google Chrome oddałbym głos negatywny ze względu na dziury i pośpiech w tworzeniu. Wydaje mi się też, że wysyła informację o przeglądanych stronach do Googla. Poza tym jest wciskana na siłę co nie bardzo mi się podoba.

Poużywaj różnych i przekonaj się jaka ci pasuje.

Przy czym Lynx jest problematyczny w instalacji pod Windows. Bardzo podobna jest przeglądarka Links, którą pod Windows można zainstalować bez żadnych kłopotów.

za całokształ Opera 9/10, Chrome 7/10, Firefoks 6/10, IE 5/10 I Safari 3/10

Netscape nie jest już chyba rozwijany. Zamiast tego dałbym np. Konqueror. O Flock, K-Meleon i Maxthon muszę przyznać, że nawet nie słyszałem. Jestem ciekaw, czy ktoś tego używa :smiley:

K-Meleona mój kolega używa :slight_smile:

@topic: Opera.

Dzięki za dużo odpowiedzi , narazie przy operze zostane

firefox? Ankieta zaskakuje :o

maxthon bardzo dobry, ale malo znany. Dlugo go uzywalem. Opera tez good. Gch zbyt nowa. Stawiam na ie, bo 9 jest jedna z lepszych, a przy takim rozwoju sytuacji boje sie o ff maniakow i tępicieli ms :smiley:

fakt ie 9 jest dobra tyle że jak to z betą bywa wiecie oco mi chodzi :P…

Maxthon sam w sobie nie jest przeglądarką, tylko nakładką, usprawniającą na Internet explorera.

matzu , Maxthon był dobry w czasach IE6. Teraz ten program jest co najmniej zbyteczny