Jaka przeglądarka najlepsza (ankieta)


(Arres P) #1

postanowiłem zrobić ankiete, wiem że napewno było ich dużo ale wyszło dużo nowych wersji i chciałem sprawdzić jak sprawy mają się teraz

Sam wacham się czy lepsza

MOZILLA czy

Opera

pomożecie mi?? :wink:

Dodałem pare mniej znanych

może ktoś na nie zagłosuje :smiley:


(Tomek Matz) #2

Skoro używasz firefox-a to może włącz sobie sprawdzanie pisowni. Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane -> Ogólne -> Sprawdzaj pisownię podczas wprowadzania tekstu. Mój głos padł również na firefox ze względu na masę dostępnych wtyczek. Choć na dysku mam od około miesiąca 4 z 5 wymienionych tutaj przeglądarek. Powinieneś też dorzucić do ankiety jakieś takie nietypowe, np. Lynx :slight_smile:


(Cyba91) #3

Każda ma swoje plusy i minusy, sam musisz przetestować która Ci się najbardziej podoba. Ludzie będą polecać Ci tą, którą sami posiadają.


(Carol26) #4

Powiem tak :smiley: Sam jestem użytkownikiem Firefox a i polecam go bardzo. Jest dużo dodatków można go graficznie za pomocą motywów upięknić. Sprawa podobnie ma się z chrome. Co do explorera tylko po to by ściągnąć inną przeglądarkę :smiley: A opera też solidna :slight_smile: Sprawa głównie ma się w ty ,że zależy co lubisz i co potrzebujesz :smiley:


(Xeon Bloomfield) #5

Opera - szybka i sprawna, posiada sprawdzanie pisowni. Wydajność znakomita na każdej platformie.


(system) #6

King Firefox :smiley: .


(Arres P) #7

NArazie powiem tyle ,że bardziej przekonuje mnie opera pod względem szybkości otwierania ale czasem jak chce wejść na strone to poprostu nie wchodzi a u liska wchodzi

Jak wyjdzie Mozilla 4 stabilna to powiem więcej bo narazie mam Mozille 4 beta i strasznie tnie , muli jak nie wiem mam nadzieje że to dlatego że beta

Poczekam na mozille 4 i na opere 11 stabilną i żobacze która lepsza :smiley:


(slawex1983) #8

Doceniam operę za solidność ale moją główną przeglądarką jest FF. Na Google Chrome oddałbym głos negatywny ze względu na dziury i pośpiech w tworzeniu. Wydaje mi się też, że wysyła informację o przeglądanych stronach do Googla. Poza tym jest wciskana na siłę co nie bardzo mi się podoba.


(Kpc21) #9

Poużywaj różnych i przekonaj się jaka ci pasuje.

Przy czym Lynx jest problematyczny w instalacji pod Windows. Bardzo podobna jest przeglądarka Links, którą pod Windows można zainstalować bez żadnych kłopotów.


(Danielm86) #10

za całokształ Opera 9/10, Chrome 7/10, Firefoks 6/10, IE 5/10 I Safari 3/10


(Tomek Matz) #11

Netscape nie jest już chyba rozwijany. Zamiast tego dałbym np. Konqueror. O Flock, K-Meleon i Maxthon muszę przyznać, że nawet nie słyszałem. Jestem ciekaw, czy ktoś tego używa :smiley:


(sla17) #12

K-Meleona mój kolega używa :slight_smile:

@topic: Opera.


(Arres P) #13

Dzięki za dużo odpowiedzi , narazie przy operze zostane


(Rishikbp) #14

firefox? Ankieta zaskakuje :o

maxthon bardzo dobry, ale malo znany. Dlugo go uzywalem. Opera tez good. Gch zbyt nowa. Stawiam na ie, bo 9 jest jedna z lepszych, a przy takim rozwoju sytuacji boje sie o ff maniakow i tępicieli ms :smiley:


(Arres P) #15

fakt ie 9 jest dobra tyle że jak to z betą bywa wiecie oco mi chodzi :P...


(fiesta) #16

Maxthon sam w sobie nie jest przeglądarką, tylko nakładką, usprawniającą na Internet explorera.


(Danielm86) #17

matzu , Maxthon był dobry w czasach IE6. Teraz ten program jest co najmniej zbyteczny