Jaki antywirus na 7?

Jakiego antywira poleciacie na 7?

Avira AntiVir Personal free Antivirus

Kaspersky Anti Virus 8 z półroczną licencją masz na microsofcie specyjalnie dla 7. dobrze się sprawdza.

andrzej2310 - a możesz dokładnego linka podać ? Bo coś nie widzę tego na stronie ;/

Ja również polecam Avirę, nie ma z nią najmniejszych problemów.

Nie potrzeba żadnego linka. Wystarczy kliknąć w “dymek” informacyjny o braku programu antywirusowego. System automatycznie przeniesie Cię na właściwą stronę

Ok już sciągam ale to jest plik .exe gdzie tam jest ten klucz na pół roku? czy jest od razu zintegrowany?

Aktywujesz za pomocą klucza do Beta Version, aktywacja będzie automatyczna.

Btw dzięki za ten myk, jednakże jedna rzecz jest wkurzająca xD na Training Mode za dużo okienek mi wyskakuje. Na jakim Wy poziomie macie Anti-Hacker ? High, Low, Off czy wspomniany Training ?

U mnie Anti-Hacker jest całkowicie wyłączony. Wolę narzędzia wbudowane w system

Ja polecam Nod32 4 i do tego Outpost firewall Pro i możesz się już o nic nie martwić :slight_smile:

Uwaga norton antiwirus 2009 działa na windows 7 u mnie wyskoczył błąd podczas instalacji o nie integralności sterowników ale działa wszystko, skanuje robi aktualizacje, czasem przypomni o tych sterownikach nawet znalazł mi ostatnio coś DZIAŁA!

Z pakietów symantecowych testowalem w wersji co prawda beta nortona 360. dzialalo bez problemow. w wersji oficjalnej pewnie tez dziala bez problemow.

Eset smart security i nic innego.

Smart security ma dziurawą zaporę sieciową. Lepiej Nod32 Antivirus i jakąś dobrą zaporę sieciową np. Comodo czy Outpost

Skuteczność + mała zasobożerność = Avira lub Kaspersky 2009.

ja mogę ci polecić AVG jest wersja płatna jak i darmowa obie są dobre i nie miałem ani razu z nimi problemu, ochrona też jest niczego sobie… natomiast z kasperskym miałem pare razy kłopoty ale to było jeszcze na wczesnych betach WIN7

Nowy KIS 2010 w Win 7 działa znakomicie, jeżeli ma ktoś klucz z wersji 2009 to pasuje idealnie. :smiley:

a ma ktoś linka z darmowym nortomen 2008 PL na Windowsa 7 ??

Jasne

http://www.microsoft.com/windows/antivi … ows-7.aspx

a moze beta Microsoft Essentials?