Nie można zainstalować Internet Explorera

Cześć.

Dzisiaj chciałam (w końcu) zainstalować IE 7 lub 8. Pobieram, włączam instalację i dostaje komunikat, że instalacja się nie powiodła, i że mam zrestartować komputer, aby usunąć to co się zainstalowało. Już kiedyś się tak działo, ale dałam sobie spokój… Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Komputer oczywiście legalny. Proszę o szybką pomoc. Z góry dzięki… :slight_smile:

Miałem ten sam problem jakiś czas temu nie-mozna-zainstalowac-beta-t284040.html

Przed instalacją wyłącz oprogramowanie antywirusowe. Możesz też uruchomić komputer w trybie diagnostycznym (to chyba najlepsze wyjście) i wtedy instalować.

pingwinowa , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Po zastosowaniu się do wszystkiego problem nadal występuje. Dałam pełną kontrolę, i problem jest nadal. ;/

Dodane 27.05.2010 (Cz) 9:22

ie8 log: http://wklej.org/id/340734/

Czy masz na kompie zainstalowany Adobe Reader? jeżeli tak to odinstaluj i pomoże ten program lubi blokować instalację IE, a póżniej możesz go zainstalować.

A może tu jest lekarstwo: nie-mozna-zainstalowac-t299191.html

Zastosowałam się do wszystkich rad i nadal ten sam problem występuje. ;/ Nie wiem, czy zadzwonić do Pomocy Technicznej Microsoft’u?

najlepiej zainstaluj Mozille Firefox lub Google Chrome duże lepsze i szybsze przeglądarki

Co z tego, że szybsze, jak ie też należy aktualizować, bo nieaktualizowane również zagraża bezpieczeństwu systemu, ponieważ jest ono wykorzystywane przez niektóre składniki systemu.

tylko że jest różnica między przeglądarką z 2001 (Internet Explorer 6) a przeglądarką z 2010 niech pobierze najnowszą wersję firefox’a a będzie ok, tu link na dobrych programach http://www.dobreprogramy.pl/Firefox,Program,Windows,13108.html

Korzystam z Mozilli oraz Google Chrome od dawna… Chodzi mi o aktualizację Internet Explorera, nie po to, aby z niego korzystać, a po to, że nie które aplikacje wymagają go, np. niektóre skórki, aby wygląd był ładniejszy…

zanim zainstalujesz IE8 zainstaluj IE7 a następnie IE 8 mi też nie chciała wejść 8 dopiero jak 7 zainstalowałem to 8 weszła

Dodane 31.05.2010 (Pn) 21:25

.NET Framework 2.0 zainstaluj także i jakby co do instalacji ie7 wymagany jest min. MS windows xp home,

uruchom windows update moze ci zaproponuje aktualizacje

Z instalacją IE7 jest to samo co z 8, .net frame work 2.0 mam. Aktualizacje także… ;/