NTRedirect.dll - komunikat po uruchomienia komputera

witam,

mam problem. załapałem jakiś syfek i przegladarki. usunąłem adwcleanerem i teraz po restarcie mam info : wystąpił problem z uruchomieniem pliku , ścieżka i nie można odnaleźć okreslonego modułu. i jak wcisne ok to znika. po restarcie komputera powraca.

system win7 sp1.

prosze o pomoc

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Dodane 06.08.2013 (Wt) 12:58

Sprawdź czy coś nie siedzi w auto-start systemu:

w menu start wpisz msconfig-> otwórz wynik wyszukiwania-> karta uruchamianie-> zrób jej zrzut, wrzuć go tu http://wstaw.org/ a na forum daj link do niego, może jakiś śmieć tam został, stąd ten błąd.

Wstaw logi OTL i Extras ntredirect-dll-komunikat-uruchomienia-komputera-t541399.html

Identyczna sytuacja blad-uzyciu-adwcleaner-t541408.html

Temat przenoszę z działu Windows 7 do działu Bezpieczeństwo. Jak specjaliści od logów stwierdzą że w systemie nie ma infekcji temat przywrócę go do pierwotnego działu.

Dziś to przerabiałem na komputerze siostry, dostałem identyczny komunikat po użyciu ADW i usunięciu Delta Search, miałem rację pisząc że siedzi to w auto-start.

Menu Start-> w szukajkę wpisz msconfig -> otwórz wynik wyszukiwania -> karta “Uruchamianie”-> odznacz NTRedirect.dll -> zastosuj + OK -> restart -> problem już nie wystąpi.

Z jakiegoś powodu ADW pomija ten wpis…

witam,

na pc format otrzymalem usun_ntr.exe , problem zniknal od reki. w starcie systemu niema juz tej aplikacji.