Otrzymuję sms y z nr 7281

Witam

Z mego telefonu w sieci Plus podczas mej nie obecności została zamówiona usługa z nr 7281. Jest to usługa płatna i nie wiem jak dezaktywować ją. :o :frowning: Systematycznie otrzymuję nie chciane przeze mnie sms y. Proszę o pomoc

A jakie info Ci przychodzi ? Bo probowałem na google znaleść co to za usługa ale nie pisze :confused:

wykupiony pakiet na usługę zapewne skończy sie po miesiącu… więc zaczekaj spokojnie,kasy juz raczej nie odzyskasz…usługi polegają na przedpłacie

Otrzymuje horoskopy , które są mi do niczego potrzebne !!

próbowałem poszukać na Google i niestety nic nie znalazłem :frowning:

POMOCY !!

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 17:35 został dopisany post przez Gizbo71

M_a_r_i_o , Otrzymuje horoskopy , które są mi do niczego potrzebne !!

próbowałem poszukać na Google i niestety nic nie znalazłem :frowning:

POMOCY !!

miałam ten sam albo raczej podobny problem…telefon mam na abonament w sieci Era…po zmianie aparatu tel i umowy z siecia zaczełam dostawac mms-y z horoskopami…jakis czas potem dostalam mms-a z wiadomością, jak zrezygnować z usługi, niestety wiadomość była niedokończona i nie mogłam tego zrobic, więc zadzwoniłam do biura obsługi klienta i poprosiałam o wyłączenie tego…od tej pory mam spokój.

A nie można tego dezaktywować za pomocą jakiegoś KODU ? wpisywanego z telefonu ???

na pewno nie kod. jezeli jest to mms/sms to przeba wysłac sms na numer chyba 8089 (bezpłatny) z nazwą usługi i słowem anuluj. jeżeli jest to usługa już zapłacona (jak sugeruje bez_pseudonimu to spokojnie zaczekaj, wyłączy Ci się automatycznie. Możesz też zadzwonić do BOA - i tam poprosić konsultanta o pomoc.

Jeśli nie chcecie otrzymywać sms typu 7281 to dzwońcie do Firmy VIA Entertainment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8 /http://www.wapster.pl/regulamin%20czat_towarzyski_2008.html/do działu reklamacji w celu zablokowania swojego numeru …nr bezpośredni do Działu Reklamacji 22 3319338 no i po problemie … :smiley:

Trzeba wysłać smsa o treści STOP na nr 2800.

Ja tak zrobiłam i otrzymałam zwrotnego o treści: Twój brak zgody na otrzymywanie wiadomości promocyjnych został zapamietany.WapSter.pl

Mam nadzieję, że już nie będą przychodziły smsy z 7263 o treści: Są źli ludzie którzy przeszkadzają. Przez nich nie możemy być szczęśliwi…

Ja też otrzymałam taką wiadomość.Ja mam kom w orange i nie wiem co to za nr.Ludzie pomóżcie ja to non stop dostaje i zżera mi z konta.Jak to wyłączyć??POMÓŻCIE!!!PLIS! !!

zadzwoniłam do Działu Reklamacji 22 3319338 i wyłączyli te sms - to działa

można tez wysłac sms-a o treści STOP pod nr 2800

a ja z pod tego numeru dostaje bardzo dziwne wiadomości typu odezwij się tęsknie, nie wierzysz mi? lub kiedy wpadniesz do mnie na kawke? pod spodem nie ma żadnej informacji że jak odeśle to musze zapłacic czy coś sama wiadomość tylko ten tekst co to jest dostaje pare takich dziennie a najmniej jeden.

o takich właśnie sms jest ten post i jak to wyłączyliśmy :wink:

Ja otrzymuje smsy o tej samej treści. Koleś prosi mnie, zebysmy sie spotkali, zebym sie do niego odezwała, odpoczela itp… :expressionless: Dziwne jest to, że każdego dnia smsy przychodzą o tej samej godzinie… Pisze do mnie od jakiś 3 tygodni… :confused: Napisałam 5 smsów na ten numer, z czego 2 dotyczyły “wiadomości w mojej skrzynce odbiorczej” … :expressionless: Teraz od tygodnia nie odpisuje ale ten ktoś ciągle pisze. :confused: :confused: :confused:

witam ja wyslalem stop na ten nr wczesniej lecz jakos to nic nie dalo po chwili znow dostalem nr o tym ze ktos teskni . nie laczy nas wszystkich z tym problemem wapster??uzywam aqq wapster i siec orange

Moja mama jest w plusie i od kilku dni również otrzymuje wiadomości (np. tęsknię za tobą, nie wierzysz mi?) z numeru 7281. Nie mam pojęcia skąd to się bierze. Wie może ktoś jak się to wyłącza?

Ja dostawałam co jakiś czas te smsy, ale nie odpisywałam. Wczoraj coś mi strzeliło do głowy i odpowiedziałam. I tak poszło kilkanaście złotych z konta. Jak przestałam odpisywać, to po jakimś czasie dostałam smsa z pytaniem czy coś się stało i czy można mi jakoś pomóc. Oczywiście już nie odpisałam. Później jeszcze coś tam było i dzisiaj chyba już z 5 miałam w ciągu dnia. Ostatni przed paroma minutami. Wkurzyłam się i wpisałam w google ten numer i oto jestem na tej stronie. :] Wysłałam smsa STOP na 2800 (tak jak ktoś wyżej napisał) i dostałam zwrotnego “Twój brak zgody na otrzymywanie wiadomości promocyjnych został zapamiętany. WapSter.pl” Mam nadzieję, że będę już miała spokój, jeśli nie to znajdę i zabiję. :] Człowiek to jednak naiwne stworzenie jest…

ja też dostaje dziwne sms-y z tego numeru ciekawa jestem co za kretyn stoi za tymi sms-ami, wysłałam tez sms-a o tersci stop pod 2800 mam nadzieje ze to pomoze

Pierwsza wiadomość, którą dostałam brzmiała mniej więcej tak, że gdzieś tam czeka na mnie pozostawiona przez kogoś wiadomość. No i dałam się nabrać, bo rzeczywiście czekam na wiadomość od kogoś…

Od wysłania smsa STOP nie dostałam jeszcze nic (odpukać w niemalowane).