Pewien pomysł - prośba o opinię

W związku z kilkoma mailami, urodził się następujący pomysł o który chciałem was zapytać.

Więc sprawa wygłąda tak:

Chodzi o dział, który będzie dostępny tylko dla wybranych użytkowników, coś w stylu “Sympatycy vortalu”. Sami użytkownicy którzy mają do niego dostęp, będą decydować o tym kto może w nim pisać a kto nie. Po drugie, dział taki nie byłby moderowany w klasyczny sposób, sami userzy mogliby usuwać swoje posty itp… Oczywiście w przypadkach “ciężkich” ktoś będzie interweniował :slight_smile:

Są to ogólne zarysy pomysłu, czekam na wszelki uwagi w tej sprawie, czy jest sens wprowadzania tego pomysłu w życie, a jeśli tak, to jak miałoby to wyglądać, itp… itd…

Pomysł, który przedstawił lisek, w pełni popieram. Jest to bardzo dobry i ciekawy pomysł.

Sam kiedys o tym myślałem.

Ogólne zarysy, ale bardzo dobrze to się przedstawia.

Jestem w pełni na TAK! Świetny pomysł.

Pozdrawiam

Ja jestem za tak:

  1. Ciekawy i fajny pomysł.

  2. Wreszcie jakaś zmiana :!:

Popieram wypowiedź bocziego :smiley:

Świetny pomysł :slight_smile:

Ja także się zgadzam ale zapewne nie dostane do niego dostępu :cry:

Nie martw się na zapas !!

To dopiero zapowiedzi :smiley:

Ja tak jak moi przedmówcy jestem na Tak

Witam,

a jak zostanie wybrana ta pierwsza pula użytkowników?

Jaka miałaby być tematyka? Zamknięte Na luzie czy bardziej elitarne Problemy?

Na razie nie mam opini, staram się po prostu wyobrazić sobie, jak miałoby to wygląć.

Jak już pisałem, to sami userzy decydowaliby np: większością głosów kto może wejść w taki zamknięty dział, więc nigdy nic nie wiadomo :slight_smile:

Co do wybrania pierwszej puli userów to jak na razie jest kwestia do rozstrzygnięcia.

W kwestii tematyki, to już zależy od samych “sympatyków” o czym będą chcieli rozmawiać.

Na razie jest to luźny pomysł, trzeba by jeszcze wszystko przemyśleć.

czyli ja nie wejdę :? :? :?

lisek świetny pomysł …

Ja także nie mam szans :wink:

mi sie pomysl podoba, a nawet bardzo :stuck_out_tongue:

pomysł baaardzo trafny i będzie zapewne szeroko propafowany przez nas userów!! chwała ci lisek za podjęcie takich pomysłów!!

czekamy na wcielenie propozycji :!: :smiley:

Jestem za , śweietny pomysł. Wchodzę w to :smiley:

Spokojnie, to nie poker!

Niby fajny pomysł, ale jak elita pójdzie tam to właściwe forum opustoszeje i ja zostanę sam na sam ze… sobą! :smiley:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jako przykład pokażę może przykładowo, jakie są zasady dostępu do działu na forum o podobnej w zasadzie tematyce, serwisem zaprzyjaźnionym z Dobreprogramy. Zasady dostępu do działy sympatyków serwisu CentrumXP.

Podobnie jest na Infojama.pl.

Swoje zdanie utrzymuję.

Popieram w 100%

Świetny pomysł, który wzbogaci atrakcyjność forum

Bardzo interesujący pomysł :!:

Możnaby zaryzykowac ze zrobieniem takiego czegoś,aczkolwiek może to prowadzić do częstych sporów…

Mimo to popieram w 100%

Dokładnie tu się może pojawić problem…“dlaczego “on” a “Ja” nie”…