Problem z instalacją sterowników do karty GTX 660 OC

Siema. tak jak w temacie mam problem z instalacją sterowników do karty Gigabyte GeForce GTX 660 OC. A dokładniej to wcześniej miałem kartę Radeon HD 6850, gdy ją sprzedałem chwilę używałem integry HD 2000(do niej tez instalowałem stery) i teraz Gdy mam już GTX 660 i chcę zainstalować to wyskakuje takowy komunikat http://scr.hu/0lx2/15un6

Próbowałem już usuwać różnymi programami stare stery lecz nic nie daje. Obawiam się że jedyną radą będzie format. Z góry dzięki

Przeczytaj: blad-podczas-instalacji-sterownikow-nvidia-t521242.html

Widzialem juz to i nie pomaga tez :confused:

Dodane 13.06.2013 (Cz) 20:36

ktoś coś poradzi ??

sprawdż tym czy wyłapie

http://poradyisztuczki.blogspot.com/200 … tem-z.html

a więc sprawa wygląda tak. Wyczyściłem wszystkie sterowniki jeszcze raz i udało mi się zainstalować nowe sterowniki i gdy po zainstalowaniu sterowników daje uruchom ponownie to przy ładowaniu Windowsa znika obraz z monitora. W trybie awaryjnym się normalnie uruchamia na sterowniku nowym i gdy go odinstaluje to też się normalnie uruchamia komputer i dodam, że próbowałem z dwoma sterownikami(320.18 i 310.90). Myślicie że tu coś jeszcze można zrobić ? i czy ew. format załatwi sprawę ?

Sprawdź sterowniki ze strony producenta karty lub z płyty dołączonej do zestawu.

niestety dalej to samo na sterach z płytki jak i ze strony producenta

Dodane 13.06.2013 (Cz) 23:02

ktoś jeszcze ma jaki pomysł

Sprawdzić kartę w innym komputerze.

To w ostatecznosci bo na razie nie mam takiej mozliwosci

Dodane 14.06.2013 (Pt) 7:34

Format nie pomoze ?

Hej,

:arrow: A próbowałeś wyłączyć kartę zintegrowaną w BIOS’ie płyty głównej? Jest w nim w ogóle taka opcja?

:arrow: Dla pewności - monitor podłączasz do złącza karty GeForce’a, a nie do zintegrowanej?

Powinien pomóc - szkoda tylko tracić czas na ponowną instalację systemu…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Monitor oczywiscie podlaczony do karty geforce. Wylaczyc nie wiem czy sie da, ale sprobuje

Hej,

Tak jak pisałem, wolałem się upewnić.

Daj znać, czy udało się znaleźć odpowiednią opcję.

Ewentualnie w czasie uruchamiania komputera skorzystaj z uruchomienia w trybie VGA - wybór wywołujesz dokładnie tak samo jak w przypadku trybu awaryjnego. I w takiej konfiguracji spróbuj uruchomić instalację problematycznych sterowników.

Pozdrawiam,

Dimatheus

siostra dzisiaj odpaliła kompa i gdy wróciłem ze szkoły to o dziwno były zainstalowane sterowniki :open_mouth: pewnie windows update je zainstalował i tylko je zaktualizowałem i doinstalowałem geforce expirience i wszystko jak na razie jest ok :slight_smile:

Hej,

Mogło tak być, chociaż przyznam szczerze, że trochę dziwne, że wcześniej podobny scenariusz się nie wydarzył - tym bardziej, że update bardzo szybko reaguje w przypadkach braków sterowników do poszczególnych urządzeń w systemie…

Pozdrawiam,

Dimatheus

tzn wcześniej ja przerywałem instalację poprzez windows update

Hej,

No to wszystko jasne - nie należy nigdy przerywać instalacji sterowników, bo mogą pojawić się takie problemy, o których pisałeś. Jeśli przerywamy procedurę ich instalacji, zbiory bibliotek mogą być niepełne, więc urządzenie działa nie do końca poprawnie. Dodatkowo bez de-instalatora - który dodawany jest na samym końcu - ciężko takie sterowniki usunąć z systemu.

Pozdrawiam,

Dimatheus