Problem z myszką a4tech x-750BF

Witam. Pewnego dnia odłączałem myszkę od komputera i zawiesił mi się komputer. Uruchomiłem go ponownie i po podłączeniu myszki, pojawił się komunikat o nowym niezidentyfikowanym sprzęcie. Zainstalowałem więc sterowniki, jednak po kilku dniach rolka zaczęła dziwnie pracować. Czasami “gubiła się” i kiedy przewijałem strony www do dołu, suwak przesuwał się losowo: raz w górą, raz w dół. Rolka przestała z czasem reagować. Środkowy przycisk działa bez zarzutu, myszka ma niecały rok. Jednak rolka nie reaguje na ruchy. Czy ktoś miał podobny przypadek?

Moja mysz to A4tech X-750BF

Miałem ten sam model i miałem podobny problem, więc opisana sytuacja raczej nie miała na to wpływu. U mnie wyglądało to tak, że rolka właściwie robiła, co chciała. Próbowałem rozkręcać i “grzebać” w niej, ale wszystko pomagało tylko tymczasowo. Skończyło się na tym, że teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Logitecha G5.

Środek myszki jest brudny (taśma po której jedzie rolka) albo coś się uszkodziło.

Aktualnie rolka działa jak chce :slight_smile: Na wolnych obrotach czasami nawet prawidłowo. Nie wiem czy można to oddać na gwarancję?

Też miałem oddać na gwarancje ale nie wiem czy się opłaca.

Rozwiązanie problemu

post2270900.html#p2270900