Problem z myszką a4tech x-750BF


(E Jacholkowski) #1

Witam. Pewnego dnia odłączałem myszkę od komputera i zawiesił mi się komputer. Uruchomiłem go ponownie i po podłączeniu myszki, pojawił się komunikat o nowym niezidentyfikowanym sprzęcie. Zainstalowałem więc sterowniki, jednak po kilku dniach rolka zaczęła dziwnie pracować. Czasami "gubiła się" i kiedy przewijałem strony www do dołu, suwak przesuwał się losowo: raz w górą, raz w dół. Rolka przestała z czasem reagować. Środkowy przycisk działa bez zarzutu, myszka ma niecały rok. Jednak rolka nie reaguje na ruchy. Czy ktoś miał podobny przypadek?

Moja mysz to A4tech X-750BF


(Darkvifon) #2

Miałem ten sam model i miałem podobny problem, więc opisana sytuacja raczej nie miała na to wpływu. U mnie wyglądało to tak, że rolka właściwie robiła, co chciała. Próbowałem rozkręcać i "grzebać" w niej, ale wszystko pomagało tylko tymczasowo. Skończyło się na tym, że teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Logitecha G5.


(Nethalythic) #3

Środek myszki jest brudny (taśma po której jedzie rolka) albo coś się uszkodziło.


(E Jacholkowski) #4

Aktualnie rolka działa jak chce :slight_smile: Na wolnych obrotach czasami nawet prawidłowo. Nie wiem czy można to oddać na gwarancję?


(Levy413) #5

Też miałem oddać na gwarancje ale nie wiem czy się opłaca.


(Xkj) #6

Rozwiązanie problemu

post2270900.html#p2270900