Wi-Fi w laptopie nie włącza się po przeinstalowaniu systemu XP

Witam, wgrywałem na nowo system, i teraz po naciśnięciu Fn+ F1. nic się nie dzieje. zainstalowałem sterownik wirelles xp http://ftp.maxdata.de/MAXDATA%20Notebooks/Archive/Driver/MAXDATA%20ECO%204011%20IW/Windows%20XP/ co mogę jeszcze  zrobić by Wi-Fi  zaczęło działać?

arkadiusz4716

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Wczoraj dostałem laptopa bez sterowników, bez systemu, wgrałem system,odpiołem kabel ethernet i zaczełem szukać sterowników w sieci, żeby odpalić dzwięk, poprawić grafikę i włączyć Wi-Fi Najpierw poprzez program do szukania sterowników “Driver Robot”(Start scan->exsportet->plik przeglądarki->strona diver robot) Zainstalowałem wszystkie, które dały się zainstalować (w niektórych były błędy np. rozpakowując).Ale nadal nie działał dzwięk i grafika. Potem znalazłem witrynę Maxdata() i zainstalowałem też ich sterowniki. (mając już wgrane te z Diver Robota) Sterowniki do dzwięku udało mi się dopasować ale WI-Fi mimo wgranego sterownika nadal nie mogę włączyć. Jak mam włączyć to Wi-Fi? Mam Maxdata eco 4010 IW, a sterowniki, które wrzucałem

 

 

Podsumowanie:

 

Co muszę zrobić, żeby Wi-Fi działało po ponownym zainstalowaniu systemu?

 

Model laptopa: Maxdata Eco 4010IW