Wi-Fi w laptopie nie włącza się po przeinstalowaniu systemu XP

(arkadiusz4716) #1

Witam, wgrywałem na nowo system, i teraz po naciśnięciu Fn+ F1. nic się nie dzieje. zainstalowałem sterownik wirelles xp http://ftp.maxdata.de/MAXDATA%20Notebooks/Archive/Driver/MAXDATA%20ECO%204011%20IW/Windows%20XP/ co mogę jeszcze  zrobić by Wi-Fi  zaczęło działać?

(Agatonster) #2

arkadiusz4716

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(arkadiusz4716) #3

Wczoraj dostałem laptopa bez sterowników, bez systemu, wgrałem system,odpiołem kabel ethernet i zaczełem szukać sterowników w sieci, żeby odpalić dzwięk, poprawić grafikę i włączyć Wi-Fi Najpierw poprzez program do szukania sterowników “Driver Robot”(Start scan->exsportet->plik przeglądarki->strona diver robot) Zainstalowałem wszystkie, które dały się zainstalować (w niektórych były błędy np. rozpakowując).Ale nadal nie działał dzwięk i grafika. Potem znalazłem witrynę Maxdata() i zainstalowałem też ich sterowniki. (mając już wgrane te z Diver Robota) Sterowniki do dzwięku udało mi się dopasować ale WI-Fi mimo wgranego sterownika nadal nie mogę włączyć. Jak mam włączyć to Wi-Fi? Mam Maxdata eco 4010 IW, a sterowniki, które wrzucałem

Podsumowanie:

Co muszę zrobić, żeby Wi-Fi działało po ponownym zainstalowaniu systemu?

Model laptopa: Maxdata Eco 4010IW