r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość

dwie różne rozdzielczości laptop + tv

Witam wszystkich.

Mam laptopa na którym działam w rozdzielczości 1280x800 i podłączam do niego tv HDready czyli 1366x768 poprzez kabel VGA i sprawa wygląda tak:

Mogę uzyskać rozdzielczość na tv 1366x768 tylko jak biorę go jako singla czyli odłącza się ekran w laptopie albo w momencie jak ustawiam cokolwiek innego niż klonowanie obrazu. (czyli jak np rozciągam pulpit na 2 ekrany) - w tych dwóch sytuacjach mogę sobie ustawiać rozdzielczości takie jak chcę.

Niestety problem pojawia się jak chcę mieć obraz sklonowany, wtedy na laptopie rozdzielczość zmniejsza mi się do 1280x768 i taka sama się ustawia w tv i za cholerę nie idzie tego zmienić. :(

Zna ktoś jakiś sposób na ustawienie dwóch różnych rozdzielczości na dwóch monitorach podpiętych do karty ATI w trybie klonowania?

Wyczytałem podobny wątek na stronie ATI i napisali, że to niemożliwe, ale skoro można uzyskać 2 różne rozdzielczości w trybie rozciągania pulpitu to ta "niemożliwość" wynika z ograniczenia programowego, a nie sprzętowego! Także może potrzebny mi program typu TVTOOL tylko, że dla ATI albo pogrzebać gdzieś w plikach i ręcznie wymusić mu odpowiednie rozdzielczości?

Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r e k l a m a

Próbowałem kiedyś tak zrobić i nic z tego. Na mojej nvidii działa tylko jako dwa oddzielne ekrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0