r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
error86

Dziwny błąd w podglądzie zdarzeń

Witajcie! Niedawno zajrzałem do podglądu zdarzeń i zauważyłem, że w zakładce system co pewien czas pojawiają się błędy: ACPI- cztery razy pod rząd i pojedynczy błąd ati2mtag. Chciałem się dowiedzieć czy można te błędy jakoś naprawić i czy te błędy a w szczególności ACPI może powodować np. zawieszenie się kompa?? Proszę o pomoc.

41bdab9f028b0ce7m.jpg

Złączono Posta: 07.09.2007 (Pią) 22:58

Co do błędu ati2mtag to winą były nowe sterowniki ATI 7.8 więc zainstalowałem 7.6 i jest już w porządku. Natomiast jeśli chodzi i błąd ACPI to postanowiłem wyłączyć w systemie ACPI i w podglądzie zdarzeń jest już czysto. I tu moje pytanie: Czy mam też ACPI wyłączyć w BIOS-ie? Jeśli tak to jak to mogę zrobić? I czy to ACPI musi być koniecznie włączone? Bo mi sie wydaje, że te wieszania się komputera były właśnie spowodowane tym błędem, ale czy mam racje tego nie wiem, więc proszę o radę.

Złączono Posta: 07.09.2007 (Pią) 23:16

Aha, jeszcze jedno czy jak wyłączyłem w systemie (ale nie Bios-ie) ACPI to komputer sam się nie wyłączy, tak? Bo jak miałem miałem włączone ACPI to komp po zamknięciu systemu sam się wyłączał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0