Dziwny błąd w podglądzie zdarzeń

Witajcie! Niedawno zajrzałem do podglądu zdarzeń i zauważyłem, że w zakładce system co pewien czas pojawiają się błędy: ACPI- cztery razy pod rząd i pojedynczy błąd ati2mtag. Chciałem się dowiedzieć czy można te błędy jakoś naprawić i czy te błędy a w szczególności ACPI może powodować np. zawieszenie się kompa?? Proszę o pomoc.

41bdab9f028b0ce7m.jpg

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 22:58

Co do błędu ati2mtag to winą były nowe sterowniki ATI 7.8 więc zainstalowałem 7.6 i jest już w porządku. Natomiast jeśli chodzi i błąd ACPI to postanowiłem wyłączyć w systemie ACPI i w podglądzie zdarzeń jest już czysto. I tu moje pytanie: Czy mam też ACPI wyłączyć w BIOS-ie? Jeśli tak to jak to mogę zrobić? I czy to ACPI musi być koniecznie włączone? Bo mi sie wydaje, że te wieszania się komputera były właśnie spowodowane tym błędem, ale czy mam racje tego nie wiem, więc proszę o radę.

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 23:16

Aha, jeszcze jedno czy jak wyłączyłem w systemie (ale nie Bios-ie) ACPI to komputer sam się nie wyłączy, tak? Bo jak miałem miałem włączone ACPI to komp po zamknięciu systemu sam się wyłączał.