_restore?!

Mam problem. Według mksvir mam wirusa na pliku: C:_RESTORE\TEMP\A0007213

Niestety nie da się go (mksvirem) ani usunąć, ani wyleczyć ani zmienić nazwy…

Wiec postanowilam zainstalowac Pande Titanum i ona wykazala ze mam 4 pliki zakażone i ona je zneutralizowała…a potem ponownie przeskanowalam mksvirem i on znów wykazal ten sam plik zawirusowany…z tym ze sprawdzilam i nigdzie nie moge znalezc na dysku tego pliku _RESTORE :confused: Poprostu go nie ma…jest TEMP ale _RESTORE nie ma…a z kompem cos sie dzieje bo sie wiesza i np. na Internet Exploer to nic nie zrobisz bo co chwile reset trzeba robic tylko Mozilla dziala w miare poprawnie…

Mam Windows Millenium a mksvirem skanowalam na onecie (http://www.onet.bepieczenstwo.pl)

:frowning: :frowning:

folder _restore jest chyba od przywracania systemu… moze trzeba wylaczyc przywracanie systemu? nie chce ci radzic czegos co moze system popsuc :wink:

plik _restore jest ukryty, Panel sterowania=>> Opcje folderów=>> Widok=>> Pokaz ukryte pliki i foldery

Następnie na dysku C:\restor pojawi sie folder w/w

Pliki _restore służą do przywracania systemu, po usunieciu jakiego kolwiek pliku przywracanie moze juz nie działać dlatego należy wyłączyć przywrcanie systemu a wejsc do folderu _restore i usunać całą zawartość folderu, i gdzie następinie można włączyć przywracanie i wszystko bedzie OKI :smiley:

Najprościej wyłącz przywracanie systemu,restart kompa system wyczyści cały katalog restore i po wirusach i włącz ponownie przywracanie systemu.

Wyczyść również katalogi TEMP.

Pomoc

http://www.gdata.pl/pl/support/avk12_pyt7.html

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Wszystko by było dobrze gdyby ten _restore chciałby sie usunąć :frowning:

Wyłączyłam przywracanie systemu i próbowałam usunąć ten plik restore ale pisze że plik nie może być usunięty: PLIK _RESTORE NIE MOŻE BYĆ USUNIĘTY;BRAK DOSTĘPU;PLIK ŹRÓDŁOWY MOŻE BYĆ UŻYWANY

Więc co teraz? Co robic?

Masz wyłączyć przywracanie systemu i restart kompa i sam katalog restore zniknie.

Jak nie zabootuj kompa z dyskietki startowej ME i komenda

scandisk c:

po scandisk spacja.

Nie da się.

Ale po wyłączeniu przywracania cała zawartość folderu została usunieta wiec i plik o którym mówisz tez. Przeskanuj go to sie przekonasz.

Samego folderu nie skasujesz.

Nio wyłączylam przywracanie systemu i zresetowałam ale dyskietki startowej nie mam (gdzies sie zagubila) a plik _restore nie zniknął :frowning: Moze jakis prostrzy sposób?

Ej a kiedy mam przeskanowac? Jak juz włączę przywracanie systemu czy teraz gdy jest wyłączone?

Więc może być jak pisze Lazikar folder restore nie zniknie tylko wyczyści się jego zawartość, ma być pusty i to wystarczy i tak zostaw i włącz przywracanie systemu…

wyłącz przywracanie systemu, wejdz do Trybu awaryjnego następnie start=>> uruchom=>>

C:\_restore

następnie usuń wszystko :smiley:

Ogromne dzieki za pomoc :*