0 lagow ping po 500

Witam od dziś dnia 3 lipca 2009 roku ping zaczął skakać mi od 100-700 ms . Do tego dnia mój ping wynosił 30 ms . I tu pytanie taki ping mam tylko w Counter Strike 1.6 a np w Tibi lagów 0 . Sprawdzałem w uruchom ping http://www.wp.pl wynosił on 60 ms .Proszę o pomoc.

P.S Mój Net to Neo :* ******* 2 mb

Smycz , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jeżeli wysoki ping pojawia się tylko w CS’ie a w Tibi już nie, to wina raczej nie leży po stronie ISP.

Za pomocą narzędzia:

tracert IP_serwera

możesz prześledzić drogę pakietów.

ale gdzie to narzędzie się znajduje ?

Łącze :smiley:

-Winę za lagi ponosi najprawdopodobniej Twoje łącze. Jeśli jest to osiedlowy LAN to graj rankiem lub w nocy, kiedy jest najmniej ludzi. Czasami zachłanni admini takich sieci zapominają o umowie i przyjmują więcej ludzi niż powinni.

-Łatwo to sprawdzić – Start → uruchom → cmd → tracert IP_serwera → enter Pierwsza pozycja będzie połączeniem między Tobą a serwerem sieci. Jeśli są tam duże liczby (>150) skontaktujcie się z adminem.

-Po środku są obciążane przez rzesztę ludzi serwery TPSA (lub innego dostawcy) i to one często zawodzą. Na nich nie ma rady - grajcie rankiem lub późnym wieczorem.

-Ostatnia pozycja to dopiero serwer gry. Zobaczcie jaką drogę pokonują bit za bitem zanim dotrą na miejsce…

ale też możesz sobie poustawiać rate w konsoli w cs

ustawiałem za pomocą HL TOOLZ I NIc pingi raz 30 raz 50 a raz 100000000000000000

ustaw rate 25000

cl_rate 20000

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

Dj kamil twoja porada zmniejszyła z tych 500 do 116 narazie jest najlepsza czekam na taką radę aby ping był po 50

Dzięki Kamil

http://www.winningeleven2002online.fora … ,1690.html Chyba wszystkie sposoby na zmniejszenia pingu

Robie według poradnika up^ . Dam znać jak skończe

@edit to jeszcze nie to ale blisko narazie to nie pingi ale neta mi przyspieszylo

Dodane 06.07.2009 (Pn) 19:48

Jeszcze chcialbym dodac ze na non steam ping stale po 50 a na steam raz 40 raz 1000 raz 500