0% uzycia RAM win XP

Mam 3 GB RAM ( 2gb + 1gb) - Windows XP i zaden program mi nie wykazuje uzycia RAMu (statbar, ramtest itp). Watpie w to zeby zawsze bylo 0% uzycia. Co jest nie tak? Czy od tego mi sie restartuje komp po kilku chwilach garnia ?

Restarty komputera u mnie zazwyczaj były związane z problemami z zasilaczem. A co do błędów w odczycie RAM to mogą one być spowodowane złym jego podpięciem.

Na Viscie normalnie wszystko wykrywalo. Tylko po instalacji XPeka nie wykrywa UZYCIA ale w biosie sa i np Everest wykryl. Tylko ze 0% uzycia i to mnie dziwi. Co do restartow to nie sa one spowodowane temperatura?

Pogrubilem te ktore mnie niepokoja i w Everescie pokazuje ogien lub strzalke niebieka w dol

CPU1 - 48- 64 C

CPU2 - 49- 64 C

HDD 33 - 36

Ostatnio miałem problem z takim układem RAM’u, spróbuj podłączyć tylko 1 lub 2GB i zobacz czy wykrywa jeśli tak znowu podłącz 1 i 2GB.

Tzn bo bo nie wiem czy sie zrosumielismy :slight_smile: W biosie i w everescie wykrywa mi ze mam 3 gb ram (2+1) i jaki model i wsio wsio. Tylko np taki sobie statbar czy doinstalowany sidebar nie wykrywa zuzycia. Caly czas 0 %.

A menedżer zadań Windowsa?

Menadżer wykrywa :smiley: Tylko ciekawe czemu te programiki nei chca wyswietlac nic ;/