000webhost.com - zawiesza stronę. Co robić?

Mi też jest podejrzany 000webhost [99,99% ludzi się skarży, reszta, i w tym ja, jeszcze nie miała problemów :P]. Dlatego ja piszę stronę na twardym dysku i korzystając z FileZilly tylko tak kopiuję. Strona się aktualizuje o nowe wpisane skrypty etc. a ja mam go na twardym dysku. Jeżeli chcesz trochę pocwaniaczyć ściągnij FileZillę, wpisz Ip, TWOJE hasło na webhosta, port 21 zaś nazwa użytkownika to ten dziwny ciąg losowych znaków [np. 3hheoswa5]. Jak już wejdziesz po prawej stronie masz to co jest na twoim serwerze. Bierzesz co chcesz, zamykasz fillę i masz w [piiiippp] szanownych cwaniaków z webhosta. Jeszcze nie sprawdzałem czy działa gdy zablokują, ale powinno…

Pozdrawiam, a jakbym się pomylił to przepraszam!

FTP daje dostęp tylko do plików na koncie - jeśli ci je z konta przeniosą(a to właśnie robią przy zawieszeniu) to nic nie znajdziesz po zalogowaniu.

Chyba żartujesz. Jakiego programu używasz do przesyłania plików na serwer nie ma żadnego znaczenia. Jeśli będą chcieli cię zablokować, to Cię zablokują, wcześniej czy później. :slight_smile: