0xC1800103 - 0x90002 - Media Creation Tool

Dzień dobry,
chciałem pobrać obraz Windows 10 na ASUS T100 właśnie przez ten program. Problem w tym, że zawsze po pobraniu obrazu pojawia się problem “0xC1800103 - 0x90002”.
Zastosowałem się do poradników wg. których należy usunąć zawartość folderów “%Windows.~BT” oraz “\SoftwareDistribution\Download”, jednak nic to nie pomaga i ciągle pojawia się ww. błąd.
Jak temu zaradzić ? Wcześniej kilka razy pobierałem obraz przez ten programik, jednak teraz w ogóle nie da się tego zrobić.
Bardzo proszę o pomoc, gdyż jest to dla mnie bardzo ważna sprawa.
Z góry dziękuję;)

A użyj tego i pobierz.

Ok, dziękuję. Teraz pytanie, którą wersję pobrać na ASUSa T100, bo jak pobieram 10 Home albo Pro to nie szczytuje klucza, a po instalacji się nie bootuje :confused:

Jak masz na to licencję, to pobierasz (redstone1): W10 Home/Pro

Nagraj płytę DVD.

Oryginalnie na nim był W10?

Nie mam napędu na USB. Oryginalnie był na nim zainstalowany Windows 8.1 i zaktualizowałem do 10.
Nie wiem czy się rozpisywać o tym problemie, w tym temacie, ale po prostu Windows nagle wyleciał. Przy uruchamianiu komputera od razu odpala się BIOS. Zawsze pobierałem obraz przez “Media creation tool” i wszystko działało, a teraz już niestety nie.

No to dane powinny być zapisane na serwerze Microsoftu.

Zadzwoń na infolinie Microsoftu i popytaj.

Lub 8.1 i aktualizacja do W10.

Moim zdaniem powinieneś zrobić na innym komputerze, przy pomocy Media Creation Tool, bootowalnego pendrajwa z wersją Win10 taką, jaka już była na tym Asusie T100. Następnie zainstalować system “na czysto” z tak wykonanego pendrajwa.

A może padł dysk, albo bios go nie widzi - sprawdź.

Hmmm…udało mi się pobrać ten obraz przez Media Creation Tool. Niby system zainstalowałem, ale system ciągle się nie ładuje - automatycznie wywala do BIOSu. Dysk niby wykrywa - czy to przez Ubuntu czy linię komend…

Podczas startu wejdź do BIOSu klawiszem F2 i tam w zakładce Main (chyba?) sprawdź czy BIOS wykrywa twardy dysk. Jeśli tak, przejdź do zakładki Save&Exit i tam wybierz pozycję Restore Defaults > Enter, potwierdź wszystko (Y), potem F10 (Y) i zrestartuj tableta. Po tym kombinuj z zainstalowaniem systemu.