1 miejsce w google?

Witam

Jestem bardzo zielony w temacie webmasteringu i zacząłem się w to bawić 2 miesiące temu. Zarejestrowałem domenę freizimmer.com, spłodziłem bardzo prostą stronę i zaparkowałem ją na darmowym serwerze.

W wyszukiwarce google po wpisaniu słów “freizimmer” lub “frei zimmer” pokazuje moją stronę na pierwszym miejscu.

Mam pytanie:

Czy już mam się cieszyć czy muszę jeszcze długo nad tym popracować aby domena zyskała na wartości?

Cieszyć się możesz jedynie z tego że masz zaindeksowaną stronę w google 8)

Co Ci dadzą 1 pozycje pod takie frazy których nikt nie wpisuje?

też prawda… :frowning:

A co inni na to?

Jak to coś wymyślałem chciałem stworzyć stronę obcojęzyczną

To samo co kolega privand , musisz wypozycjonować stronkę na słowa które pasują do twojej stronki i ludzie wpisują je w google…

wymieniaj sie linkami z innymi stronami, a w linku podawaj słowa najbardzije kojarzące się z tematyką twojej strony, aby ludzie wpisując coś w google trafiali na twoją stronę :wink:

pozycja w wyszukiwarce nie jest najważniejszą rzeczą… co z tego że twoja strona jest pierwsza jeśli nikt jej nie odwiedza… i tak nic ci to nie da jeśli twoja strona będzie pierwsza pod takimi hasłami których nikt nie wpisuje w wyszukiwarki… zrób stronę dla użytkowników nie dla google. Jeśli napiszesz porządną stronę, będziesz dobrze opisywał metatagi, linki, obrazki, jeśli na twojej stronie będą rzetelne informacje które zainteresują czytelnika to będziesz miał dużo odwiedzin, na wielu dobrych stronach pojawią się linki do twojej strony, a co za tym wszystkim idzie i w wyszukiwarce będziesz wysoko pod popularnymi hasłami.

Pozdrawiam