%1 nie jest prawidłową aplikacją... Po raz enty, chyba wirus

Jest to mój pierwszy post, więc z tego miejsca witam serdecznie forumowiczów.

Mam problem ze swoim komputerem, jestem studentem informatyki po technikum - początkującym programistą. Wiadomo jak to ludzie w tym fachu instaluję całą masę oprogramowania czy to w celach testowych czy innych. Staram się utrzymywać swój system w porządku, chronić go przed wirusami (Avira) + systemowa zapora i aktualizacje, bo windows oryginalny.

Mój problem pojawił się parę dni temu, kiedy zachciało mi się aktualizacji sterowników karty graficznej (Ati radeon), niby wszystko poszło sprawnie, ale po jakimś czasie wszystkie aplikacje wymagające 32 bitowego systemu zaczęły kręcić nosem. Photoshop odpala tylko w wersji x64, tak samo musiałem ściągnąć parę innych programików (np. mcedit do edycji map minecraft, gra 18 wheels of steal american long haul). Przy próbie odpalenia aplikacji na system 32 bitowy dostaję komunikat:

beztytuuv.gif

W błąd wprowadza mnie to, że nie pisze jaka biblioteka nie może zostać załadowana (komunikat jest identyczny za każdym razem kiedy się pojawia).

Na stronie Microsoft było jakieś rozwiązanie, ale okazało się mało trafne, tak samo jak zmiana ścieżki do usługi w edytorze rejestru.

Na wielu forach ludzie mający podobny problem dostają odpowiedzi o wirusach (stąd temat w tym dziale). Robiłem skanowania Avirą, nortonem (jakiś szybki wyszukiwacz ) i nic nie znaleźli.

Dodatkowo odpaliłem Combofixa, który coś tam znalazł, ale jako, że z tego typu oprogramowaniem nie miałem styczności bardzo proszę Was o pomoc w diagnozie. Zależy mi na zachowaniu danych, bo wiadomo, można trzasnąć formata i będzie po sprawie…

Dołączam log z Combofixa i OTL:

Combofix: http://www.wklej.org/id/782458/

OTL: http://www.wklej.org/id/782459/

Jeśli o czymś zapomniałem to proszę napisać, starałem się trzymać regulaminu i wszystko dokładnie wyjaśnić, ale wiadomo jak to jest w nerwach, kiedy siedzę już 3 dzień nad problemem i nie mogę go rozwiązać.

Pozdrawiam.

Odinstaluj Akamai NetSession Interface.Potrzebny jeszcze OTL.txt

http://www.wklej.org/id/782479/ - OTL.txt

Już usuwam.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie .Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Zrobione, znalazło niby 8 plików, ale na moje oko to większość nieszkodliwa. Nadal bez zmian