1 strona www mi nie działa


(wiktorm) #1

Mam Win 8.1 64-bit i nie mogę wejść na jedną stronę na żadnej przeglądarce (nie chcę narazie jej podawać), czyściłem ustawienia IE dla przykładu, używałem polecenia ipconfig /_flushdns, zmieniałem DNS nawet na chwilę na Googlowe i nic nie pomogło_. Dodam tylko, że strona zmieniła końcówkę domeny i chyba prawie od tego czasu nie mogę wejść tam, chociaż na laptopie nie mam z tym problemu.


(Leoncio) #2

Może antywirus blokuje?


(wiktorm) #3

Mam taki sam na obu kompach i tak samo ustawiony (Bitdefender Internet Security 2015).


(Leoncio) #4

Może coś w ustawieniach spróbuj wyłączyć i sprawdź.


(Martairafal) #5

Witam mam podobny problem z jedną stronom mojego operatora kablowego (www.isko.net.pl) operator twierdzi że u nich wszystko jest OK próbowałem wszystkiego DNS,po kablu,WiFi,o dziwo strona działa przez bramkę PROXY


(wiktorm) #6

To był jednak antywirus. Że sam na to nie wpadłem. Wyłączyłem usługi antywirusa, wszedłem na stronę, a po przywróceniu usług dalej strona działa:)


(Leoncio) #7

Dobrze, że wszystko działa. Ja często będąc za granicą korzystam z Proxy, ale tylko dlatego żeby można było mieć dostęp do wszystkich funkcji strony, bo niektóre portale blokują część dostępu jeśli nie wykrywają IP z Polski, ale nie mam nigdy sytuacji żeby strona całkiem się nie otwierała tylko wyskakuje komunikat, że muszę znajdować się na terenie Polski żeby korzystać z serwisu.


(wiktorm) #8

Ja jestem w Polsce akurat cały czas, do tej strony do tej pory zagranicznego proxy też nie potrzebowałem. Co Antywirusa to jednak po włączeniu usług i restarcie przeglądarki znowu był problem. Sytuacja się zmieniła jak zainstalowałem nowszy build 18.20 (jeszcze angielski) pakietu BIS 2015.