100% obciążenia procesora dlaczego?

Witam, w tej chwili pisze z pray więc nie mam możliwości dostarczyć loga swego systemu. Jednak log był analizowany przez informatyków i jest czysty. Teraz podam istotę problemu: mam ciągłe 100% - owe obciążenie procesrora. Żadnych wirków, spyware, sprawdzane na bieżąco wszystkimi skanerami online, mam antywirka, pest patrola firewalla. Komp czysty. Procesów działająych mam 30. Najwięcej oczywiście zajmuje Explorer, ale chyba też nie tak dużo skoro 25. Usług mam masę wyłączonych, wszystkie wodotryski, upiekszenia powyłączane, uruchomiłem program proces explorer, żeby sprawdzić czy nic się nie podpięło ale wszystko jest ok. Stosowałem programy do optymalizacji systemy itp.Procek mój to Athlon 2000 +, pamięć 1 GB RAM, System XP pro. Więc niew wiem co jest grane. Dzieje się już tak około 3 tygodni. Wcześniej było ok. Prosze o pomoc i porady. Pozdrawiam sebcioseb

Wszysto ładnie opisane tylko nie to co trzeba - napisz jaki proces lub co obciąża tak procka CPU że w sumie wychodzi 100 %.

Wciśnij CTRL+ALT+DEL i zobacz zakładka procesy i CPU.

Użycie CPU w przypadku tego procesu to gdzieś max 03,może mylisz to z użyciem pamięci.

jak zachowuje sie w Trybie awaryjny :?: