100% obciązenia procesora

witam , mam 100% obciązenia procesora przy właczonym AQQ i google chrome

specyfikacja mojego komputera to

intel i5 2,66 x2

ati radeon hd 5650

4gb ramu

wie ktoś co może być wina takiego obciązenia bo komputer juz muli sie troche

Oczyść CCleanerem i przeskanuj Malwarebytes Anti Malware.

to sprawdź w menedżerze zadań co tak mocno obciąża procesor…

http://imageshack.us/photo/my-images/85 … uueql.png/

tutaj wszystkie moje procesy

dodam ze czasami jak nie mam nic włączone obciązenie skacze mi w gore w dol i tak do 70-80% …

zaczeło to sie dziać od przedwczoraj

105 procesów :o Ja mam tylko 43. Proponował bym Ci zeskanować komputer jakimś dobrym antywirusem (gruntowne skanowanie najlepiej) , a potem wyczyścić komputer CCleanerem. Twój sprzęt jest dobry i nie powinien tak “zamulać” Mój procesor przy grze 20-25%, a mam Celerona E3400 2.6GHz :slight_smile:

czyściłem ccleanerem , aha przy okazji to laptop i rejestr czyściłem no i nadal mam takie skoki … własnie skanuje tym malware bytes i narazie 8 zainfekowanych to sporo?

Znaczy zależy od tego czy korzystasz z antywirusa, jeżeli tak - to dużo a jak nie - to mało :wink:

ale czy przy wlączonym google chrome i tym antivirusie zzerało mi az 60% procesora? zaraz zobacze jak skonczy skanowanie

Dodane 30.06.2011 (Cz) 15:23

malwarebyte zeskanowal

okazalo sie 8 trojanow i 1 spyware

po zresetowaniu komputera nadal skoki odrazu jak właczyłem 100% zuzycia

nie wiem co robić ma ktoś jakies pomysły?

Dodane 30.06.2011 (Cz) 15:25

aha i jeszcze logi

Malwarebytes’ Anti-Malware 1.51.0.1200

www.malwarebytes.org

Wersja bazy: 6985

Windows 6.1.7600

Internet Explorer 8.0.7600.16385

2011-06-30 15:16:01

mbam-log-2011-06-30 (15-16-01).txt

Typ skanowania: Pełne skanowanie (C:|Q:|)

Przeskanowano obiektów: 373032

Upłynęło: 1 godzin(y), 43 minut(y), 33 sekund(y)

Zainfekowanych procesów w pamięci: 0

Zainfekowanych modułów w pamięci: 0

Zainfekowanych kluczy rejestru: 0

Zainfekowanych wartości rejestru: 0

Zainfekowane informacje rejestru systemowego: 0

Zainfekowanych folderów: 1

Zainfekowanych plików: 8

Zainfekowanych procesów w pamięci:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowanych modułów w pamięci:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowanych kluczy rejestru:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowanych wartości rejestru:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowane informacje rejestru systemowego:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowanych folderów:

c:\program files (x86)\relevantknowledge (Spyware.MarketScore) -> Quarantined and deleted successfully.

Zainfekowanych plików:

c:\program files (x86)\metin2_pl\lomaxmt2 by 19paris20.exe (Trojan.Downloader) -> Quarantined and deleted successfully.

c:\program files (x86)\metin2_pl2\promt2.exe (Trojan.Downloader) -> Quarantined and deleted successfully.

c:\program files (x86)\metin2_pl2\metin2_connect_changer\daw.exe (Trojan.Downloader) -> Quarantined and deleted successfully.

c:\program files (x86)\metin2_pl2\metin2_connect_changer\dawidekmt2.exe (Trojan.Downloader) -> Quarantined and deleted successfully.

c:\program files (x86)\metin2_pl2\metin2_connect_changer\m2.bin (Trojan.Downloader) -> Quarantined and deleted successfully.

c:\program files (x86)\relevantknowledge\rlls64.dll (Adware.RelevantKnowledge) -> Quarantined and deleted successfully.

c:\Users\D\downloads\removewga.exe.exe (PUP.RemoveWGA) -> Not selected for removal.

c:\Users\D\downloads\ventrilo-2.1.4-windows-i386.exe (Trojan.Dropper) -> Quarantined and deleted successfully.