100% obciążenia procka przez przeglądarkę

Witam wszystkich. Mam pewien problem, a mianowicie przeglądarka internetowa obciąża mi procesor w 100% i nie da się w ogóle na kompie pracować… Dzieje się tak zawsze, gdy tylko uruchomie komputer, nawet gdy przeglądarka jest wyłaczona. Wie może ktoś co może być przyczyną? Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

jakaż to przeglądarka ?

tak się dzieje po uruchomieniu i zamknięciu przeglądarki, czy nawet bez jej otwierania ?

Mi się tak zawsze robiło jak źle się uruchamiał IN CD. Masz ten Program?? Skąd wiesz, że wina leży po stronie przeglądarki?

Myślę, że wina leży po stronie przeglądarki, gdyż w menadżerze zadań pokazuje mi: iexplore.exe- użycie procesora- 100%. Problem pojawia się od razu po włączeniu komputera, bez uruchamiania przeglądarki. Myślałem, iż to wina IE 6.0. Zainstalowałem 7 i dalej to samo. Więc zainstalowałem mozille(najnowszą). Po restarcie kompa ta sama sytuacja, tylko że zamiast iexplore pokazuje FIREFOX.exe -100%. Gdy zakańczam proces wszystko chodzi ok, ale po ok. minucie włącza się znowu. A jak w ogóle zostawie kompa na jakieś 30min to już go nie doprowadze do użytku, bo tak się zawiesi, że nawet kursor się nie rusza…

Jak będzie Ci się tak działo, weź Start -> Uruchom i wpisz

C:\Windows\System32\perfmon.msc

i kliknij na zakładke CPU i poprawej masz Średnie wykorzystanie procesora. Przy którym będzie największe to będzie wiadomo co na 100% go zżera

Bo bardzo możliwe, że wirusa masz i on ci tyle zżera.

Podaj log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Podaj log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654