100% przez update.tmp

Niedawno logi wklejałem więc nie będę ponownie wklejał bo jak na stronce analizowałem to nie było nic;]

Tylko że mam problem bo plik update.tmp wysyła mi wiadomości do nieznajomych(AQQ) o treści “osioł” a także muli kompa. Nie można zakończyć procesu prze killbox-a. A cały czas procek na 100% :frowning: co jest bardzo uciążliwe. Nie wiem już co można temu zrobić, bo nawet jak wywale z unlockerem przy ponownym włączeniu to max 4h i jest spowrotem. Antivirusa nie mam, ale skanowałem skanerem online(KAV) i nic nie było. Firewall-Sunbelt Kerio Personal Firewall

  1. Wyłącz GG.

  2. Za pomocą Unlockera znajdź na dysku update.tmp i uwolnij od procesów

  3. Uruchom pliczek update.tmp w Notatniku i wykasuj całą zawartość

  4. Następnie zapisz go pod tą samą nazwą.

  5. Ustaw właściwości update.tmp na Tylko do odczytu

link do programu:

http://ccollomb.free.fr/unlocker/index.htm

drugi sposob:

  1. W katalogu GG znaleźć plik update.dll i na wszelki wypadek skopiować gdzieś na dysk (by móc przywrócić jak nie powiedzie się punkt niżej).

  2. Ściągnąć ten modyfikowany plik: http://www.strong-gg.info/files/update.dll i podrzucić w zamian

Jeśli mowa o pliku update.tmp, który jest od komunikatora Gadu-Gadu to nie powinien wysyłać żadnych wiadomości. Ale skoro używasz AQQ i tak się dzieje to wklej na forum zestaw logów - HijackThis i SilentRunners.

Dodatkowo podaj dokładną ścieżkę do tego pliku.

Ewentualnie spróbuj zablokować ten plik w firewallu bądź ustawić mu prawo “tylko do odczytu”.

Zainstalowałem gg jak mi AQQ wysyłało samo wiadomości, później się 100% procka się pojawiło. Teraz wywaliłem gg i usunołem Unlockerem ten plik update.tmp i włączyłem AQQ. Zobacze niedługo czy się pojawi ten plik, jak się pojawi to spróbóje to zrobić co tutaj napisaliście mi. Bo wcześniej jak próbowałem to nie można było zmienić na tylko do odczytu, ani zapisać po skasowaniu zawartości.

To żeś odpowiedział to że można format zrobić to sobie sam możesz robić jak CI się coś już zepsuje !!

OT-kosmos.JNJN