100 % Użycia dysku po aktualizacji sterowników i systemu

Witam,dziś zaktualizowałem wszystkie sterowniki i sam system,komputer zaczął wolniej pracować i użycie dysku jest na poziomie 98-99%.Co mam zrobić?

Co to Twoim zdaniem jest użycie dysku, operacje I/O? Czyba chodzi Ci o użycie procesora…

Podaj system operacyjny, rodzaj (rodzaje sprzętu). Bez tego to niewiele wiemy.

Użyj http://www.dobreprogramy.pl/AIDA64-Extreme,Program,Windows,22112.html

Później: Podsumowanie - eksportuj - do pliku .txt - poszukaj sam, piszę z innego kompa.

Umieść plik po zapisie np. www.wklej.org i podaj link do niego tutaj (nie wklejaj wyniku bezpośredno).

 

P.S.

Skąd były ściągane sterowniki? Może wystarczy przywrócić system do poprzedniego stanu?

Na razie nic nie wiadomo oprócz tego, że masz problem.

Windows 8.1,

Intel i5 4440

8g ram 1600mhz

nvidia palit gtx 650 2gb

O to mi chodzi: bez-tytu-u.png

Cześć,

Na przyszłość unikaj takich wynalazków a sterowniki pobieraj ze strony producenta czy to płyty głównej czy karty graficznej.

 

 

w takim razie jeszcze jeden format i zainstaluj sterowniki ręcznie ze strony producenta. nie zapomnij tez o aktualizacji biosu jeśli jest możliwa. zapamiętaj raz na zawsze ze wynalazki jak ten wymieniony powyżej, nie dość ze instaluje stare sterowniki to zdążają się nieodpowiednie do twojego sprzętu albo co gorsze nieoryginalne (podpisane cyfrowo). dlatego nigdy nie korzystaj z programów tego typu.

 

ps. instaluj sterowniki w trybie awaryjnym ponieważ tak powinno się to robić.

MacGregor na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).