100% użycie procesora

Mam następujący problem otóż od pewnego czasu po ok 15-20 minutach od włączenia komputera nagle zaczyna strasznie mulić…Spoglądając w menedżer zadań zauważyłem ,że uzycie procesora jest na 100% :o dodatkowo widzę ze proces,który zabiera najwięcej pamięci to firewall a dokładniej ashampoo FireWall…proszę o pomoc !!

http://wklej.org/id/c3f5a2542a

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 0:03 został dopisany post przez malageron

Jeszcze tylko co do tego firewalla dodam ,iż użycie pamieci przez niego z każdą chwilą się zwiększa ,czasem dochodzi do sytuacji ,ze system informuje o braku wolnej pamieci wirtualnej…

Usuń tego Firewalla… Pozatym na PC jest sporo śmieci… Daj logi ComoFix i SDFix a coś się zarazi :slight_smile:

Odinstaluj ten szajs… A zainstaluj coś dobrego COMODO Firewall…

O2 - BHO: (no name) - {1625F9F1-369F-4DA8-A5A3-FF24CAB3EB0F} - C:\WINDOWS\system32\pmnli.dll (file missing) 

O2 - BHO: (no name) - {5AAF23D8-4489-43D8-A064-319D1254ABCA} - C:\WINDOWS\system32\mljgfde.dll (file missing)

O20 - Winlogon Notify: mljgfde - mljgfde.dll (file missing) 

O20 - Winlogon Notify: winmmt32 - C:\WINDOWS\SYSTEM32\winmmt32.dll

usuń wpisy HJT

Daj log z ComboFix

równie to samo mogę powiedzieć o tych co wymieniłeś. A co do tego programu to nie jest normalna praca tego programu bo ten program normalnie jest lekki i działa bez problemów

no więc tak. Miałem ODKURZACZA ale też brał mnie 100% użycia procesora.Wywaliłem i założyłem przedwczoraj z PC Format program SYSTEM MECHANIC 6.Przeczyściłem nim kompa i działa jak nowy.Odnośnie antywirusa to wywaliłem wszystko tylko został AVAST.Działa w tle i nie obciąża kompa. Ponadto działa mi w tle CENTRUM ZABEZPIECZEŃ WINDOWS.Pozdrawiam :o =D>