100% zucycia proceora, reklamy itd

Witam.

Mam problem ze swoim windowsem 7. Wczoraj przez przypadek zainstalowałem jakis “syf” i od tego czasu mam problemy z systemem.

Objawy:

  • 100% zuzycia procesora od razu po starcie systemu ( i tak cały czas)

  • podczas startu wświetlają się takie komunikaty

  • wyskakują reklamu z IE

  • Została wyłączona usługa “Centrum zanezpieczeń systemu windows” i nie mogę jej włączyć

  • nie mogę uruchomoć żadnej strony internetowej w Google Chrome.

Skan procesów

Będę wdzięczny za pomoc w wozwiązaniu tego problemu.

Podaj logi z OTL instukcja:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

OTL

Kod: pawel

Podałeś tylko extras.txt a potrzeba jeszcze OTL.txt który również powstał po skanowaniu

OTL2

Kod: pawel

odinstaluj z dodaj usuń programy:

Yahoo! Toolbar

Conduit Engine

Ask Toolbar

uTorrentBar Toolbar

następnie wklej w OTL i nacisnij wykoanj skrypt:

daj log z usuwania i nowy log z OTL. Dodatkowo mozesz dać log z programu autoruns, to zoptymalizuje ci autostart aby nie uruchamialy sie zbędne procesy

Usuwanie plików kończy się komunikatem, że muszę uruchomić komputer ponownie aby dokończyć proces usuwania. Po restarcie nic się nie dzieje, logów brak.

Pokaz nowy log z OTL, oraz tak jak mowilem wczesniej podaj log z autorunsa jeśli chcesz oczywiscie :slight_smile:

AutoRuns

Kod: pawel

OTL jeszcze skanuje.

Proszę o wklejanie logów na www.wklej.org

log z autorunsa zle wykonany, w menu wybierasz polecenie File a następnie Save. We wskazanej lokalizacji powstanie plik o domyślnej nazwie AutoRuns. Plik kompresujesz, najlepiej do formatu RAR (WinRAR) lub 7z (7-Zip) i zamieszczasz na zewnętrznym serwerze np. wikisend.com, speedyshare.com.

Log z Autoruna - zakładka Everything

OTL1

OTL2

Odznacz w:

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

IgfxTray

HotKeysCmds

QuickTime Task

w C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

BTTray.lnk

w HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

AlcoholAutomount

CE8SIIFGSU

Sony Ericsson PC Companion

uTorrent (chyba ze sam ustawiles aby startowal ze startem systemu)

Na zakładce Scheduled Tasks możesz odznaczyc wszsytko bo są to niepotrzbne zaplanowane zadania

Logi z OTL w poście wyżej.

Nacisnij w OTL sprzątanie, wykonaj w programie autoruns to co napisalem, dodatkowo przeczysc dysk i rejestr programem ccleaner