100zł BONUSU?

Ostatnio ładowałem konto w POPie w nocy około 2 i nie mogłem załadować konta bo mieli problemy technicznie odczekałem pare minut i załadowałem konto za 25 zł i sprawdzam stan konta a tu mam 125 zł !!

No a gdzie problem?

Może chodzi o to czy jak juz się wyda to pójdzie do więzienia? Nie, nie pójdziesz :slight_smile: Co najwyżej ci numer przyblokują.

Mój znajomy na karcie ma podobnie, co jakiś czas przy doładowania “sypną” mu około 100, 200, a nawet 300 zł :o . Sam byłem tego świadkiem. Nie jest to przy każdym doładowaniu, no ale cóż chciec więcej.

Tego sima ma już chyba z rok i z tego powodu jeszcze nie był we więzieniu :stuck_out_tongue:

czasami tak jest ze sie moga “pomylić” takie kacje mialem azwyczaj w godiach nocnych czyli od 24 do 3 :wink:

Ja? Do więzienia??? A co ja im ukradłem coś??? To ich wina! !!

aha i jeszcze jedno właśnie w nocy jak mają te problemy techniczne to wysłałem kilka smsów i najpierw zabrali mi kase a pozniej mi kasa wróciła :mrgreen: i dlatego kocham POPa :oops:

Ja kiedyś dostałem odszkodowanie z Plusa za to, iż gdy przebywałem w Londynie nie miałem kompletnie w ogóle zasięgu i nie mogłem nic robić!

Swoją drogą przy następnym doładowaniu to…, to spróbuje w nocy… :wink:

TEraz telefon będe doładowywał tylko w nocy! !!

Misiek1987 : ale nie zgłosiłeś tego a to też przestępstwo

Mi zawsze się tak robi jak doładowywuję o 4 w nocy, a komórkę trzymam obok magnesu neodymowego.

cece nie żartuj :o Musze przetestować ten sposób :stuck_out_tongue:

A tak przy okazji nie polecam zabawy za magnesami neodymowymi, jeśli ktoś miał do czynienia z nimi, to wie o co chodzi.

To jest żart.

Jeżeli komuś nie zależy na zdrowiu ,to powodzenia. :lol:

a co one robia ? :E

http://pl.wikipedia.org/wiki/Magnes_neodymowy

Więcej :google:

Nie uczyłes się tego np. na fizyce ? 8)

Ma bardzo silne pole magnetyczne.

Jest on w stanie rozładować baterie w trybie ekspresowym.

Jeżeli nie umie się go używać ,to można połamać palce.

Ma też on inne zastosowania ,których nie wymienie.

no chyba o tym wiedzą że coś nie jest tak? A że zasiliło mi się więcej kasy to już ich problem i koniec :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 31.05.2006 (Sro) 19:02

A po co mam trzymać komórke przy tych magnesach???

Prawdopodobnie aby zakłócać sygnał nadawania do nadajnika POP-u

Tiaaaaa

Czy wy nie widzicie że Cece z was kpi :roll:

Ja też tak miałem w Simplusie na liczniku 60 zł gratis i co z tego jak wygadałem 30 zł z karty to zablokowało wychądzące a przy kolejnym doładowaniu licznik wrócił do normalnego stanu.

ale ja juz prawie te cale 100 zł stracilem na dzwonki i dluuuugie rozmowy hehe tak na wszelki wypadek zeby mi tego niezabrali a jak będą teraz problemu z kontem te se kupie nowy starter za 9 zł :stuck_out_tongue:

Ja kiedyś miałem 1 gr. na koncie w Popie, *111 i kolesiana mówiła że moge jeszcze dzwonić przez 40 coś tysięcy dni, ale już rano tego nie było, jakaś pomyłka

Domyślam się o co chodzi :stuck_out_tongue: