1024 kbps

Witam,

posiadam internet radiowy z tej firmy:

http://danex.biz.pl/index.php?strona=oferta

i chciałbym się dowiedzieć jaki ja powinienem mięć transfer przy pobieraniu pliku w ofercie Standard?

bo mam ustawione 30 KB/s

ile 1mbps = ?

Nie mbps tylko Mbps.

“M” - czyli “mega” - milion, “k” czyli “kilo” - tysiąc.

1024 kbps to 1 Mbps

noo wlasnie a uslugodawca mowi ze musi byc 30KB/s… ;/

KB/s a nie kB/s

Prawidłowy zapis to kB/s ;p

Może chodzi ci o upload ? Wg oferty usługodawcy właśnie taki powinieneś mieć ;]

wlasnie kiedys mialem 128kB/s a teraz mam 30KB/s i uslugodawca mowi ze tak musibyc bo mam karte sieciowa 2,4ghz …

czyli powinienem sie z nim klucic czy ma racje?

Jeśli nie ma żadnych wymagań w umowie dot twojej karty sieciowej masz prawo się kłócić ^^

ogar3000 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Na stronie usługodawcy jest napisane 1mbps, więc co się dziwić, że kolega powtarza błędnie :slight_smile:

Ja tak się zastanawiam czy ta firma w ogóle ma jakieś pojęcie o sieciach, nie dość, że wpadka na stronie z 1mbps zamiast 1Mbps, to piszą w O firmie, że zainteresowali się informatyką od 1995roku, a ich specjalność to handel, natomiast od 2002 dopiero zaczęli przygodę z sieciami. Zapytaj się może czy ta osoba, z którą się kontaktujesz w sprawie transferu, jest administratorem z zawodu czy z przypadku lub czy mają wykwalifikowaną osobę w firmie, znającą się na sieciach.

Natomiast to, to chyba nie było pisane na trzeźwo (cytuję ze strony tegoż usługodawcy, z działu O firmie) :slight_smile:

Pozdrawiam!