11 listopada - 11 pytań

Cześć,

Tak z nudów rozwiązałem sobie quiz, wynik 7/11. I chciałbym porównać się z użytkownikami DP. Zapraszam: 

http://deser.gazeta.pl/deser/13,143462,3732,specjalny-quiz-z-okazji-swieta-niepodleglosci-11-pytan-na.html?i=11

Wyłożyłem się na dość łatwych pytaniach np.’‘Jakiej fukcji w państwie nie pełnił Józef Piłsudski?’’ Trochę wstyd :stuck_out_tongue:

 

U mnie 12/11. Jestem ultra patriotą i katolikiem.

6/11

Jak na mnie,czyli totalnego tępaka z historii, której uczyłem się naście lat temu, to nie jest tragicznie.

Potwierdziło się to co wiedziałem od zawsze, nigdy nie miałem głowy do historii Polski… a teraz jeszcze nie jestem patriotą :frowning:

2/11

7/11 - trzeba sięgnąć do historii i uzupełnić wiedzę…

11/11 ale nie widzę powodu do dumy. Najwięcej kłopotu sprawiło mi pytanie o nagrodę Nobla w II RP (Sienkiewicz czy Reymont) i udało się zgadnąć (stawiałem na 60% prawdopodobieństwo za Reymontem), co czasami w testach się zdarza. Na niektóre pytania udało się też odpowiedzieć drogą eliminacji, czyli co nie mogło by być prawdą.:slight_smile:

Nie mogło być 12/11 bo dwunasta odpowiedź - “Jestem ultra patriotą i katolikiem.” jest fałszywa. :slight_smile:

5/11  :smiley: ale za to urodziłem się 11 listopada więc 100 / 10 :slight_smile: