12 Lat Komputer Świata!

W kioskach ukazał się nowy jubileuszowy numer Komputer Świata. Z okazji 12 lat istnienia redakcja postanowiła przygotować coś naprawdę “EXTRA”. Nowy numer został znacznie powiększony o dodatkowe strony.

viewer+(Obrazek+PNG,+379x489+pikseli)_1287403505245.png

W nowym 22 numerze przeczytamy min. o programie do edycji zdjęć cyfrowych, porównaniu serwisów społecznościowych, urządzeniach multimedialnych w nowoczesnym domu itp…

Ponadto znajdziesz tutaj szereg ciekawych porad, rozwiązań problemów komputerowych i sztuczek, które znacznie ułatwią życie.

Na dołączonej do gazety płycie znajdziemy Pełne Wersje min. G Data Internet Security 2011, NIHAO! część 1(kurs języka chińskiego!), Digital Secure Disk Windows 1.7 czy Radio.fx Pro.

Ponadto WIELKI KONKURS z ogromną pulą nagród - główną nagrodą jest MAZDA 2 !

Czy można chcieć czegoś więcej - ja już kupiłem a wy ?

gazeta brukowiec IT. Niektóre recenzje pisane przez fanboyów i kto da więcej. Kiedyś fajna gazeta, obecnie nędza.

Nie kupuje gazet.

Mam internet, szukam i czytam co chce.

Pozdro

A mnie zainteresował kurs Chińskiego.

A mnie natomiast zainteresował “artykuł” Facebook kontra NK. Ciekawi mnie strasznie co tam “mądrego” napisali… Który portal daje możliwość wrzucania bardziej sWetaŚnYcH fotek i który jest bardziej trendy ?!?

Wiecie na ile jest licencja tego antywirusa? Bo jeśli na rok to chyba przejdę się do sklepu :smiley:

“Do jubileuszowego wydania Komputer Świata dołączona jest płyta DVD z pakietem bezpieczeństwa G Data Internet Security 2011, obejmującym roczną licencję.”

Tak na marginesie. Jutro będzie pełna półroczna wersja ESET Smart Security w Dziennik Gazeta Prawna (za chyba 6 zł)

Jeden albo dwa numery temu było takie porównanie w CD Action. W skrócie - jedno i drugie to chłam.

Dokładnie-gdy NK zmieniła regulamin podniósł się taki bunt,taki sprzeciw,doszło do przeprowadzek na FB,który ma bardzo podobne zasady #-o

A poza tym,czy nasz Linux Mod również czyta CD-Action? :smiley:

Nie kupuję żadnych gazet - wszystko w internecie (chyba, że ktoś mi ofiaruje, no to zawsze jakieś ciekawej porady można się doszukać :wink: )

Mnie ciekawi, co tam napisali o iPodach. Jarali się multitouchem, wychwalali iTunes?